banner98

IFAT Eurasia Fuarı başlıyor!

IFAT Eurasia Fuarı başlıyor!

İlk IFAT Eurasia Fuarı 16-18 Nisan 2015 tarihleri arasında Congresium Ankara, ATO Uluslararası Fuar ve Sergi Sarayında düzenlenecek. Fuar, Messe München International’ ın Türkiye’de bulunan ortaklığı olan MMI Eurasia tarafından organize edilecek.

 

Messe München Başkan Vekili Gerhard Gerritzen'in yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

 

“Tüm dünyada çevre sektörünün kamu bağlantısı çok önemli. Bu gerçeği gözönüne alarak ilk IFAT Eurasia Fuarımızı, merkezi idarenin ve kamu kurum ve kuruluşlarının yönetim birimlerinin bulunduğu Ankara’da gerçekleştireceğiz. Ankara başkent olmasının avantajı ile çevre uygulamalarında modern yöntemlere geçilmesi kararlarının verildiği ve teknoloji kullanımı ihtiyacını doğuran yönetmeliklerin şekillendiği merkez. Bir diğer taraftan, Ankara pek çok derneğin, birliğin, sivil toplum kuruluşunun, enstitülerin ve kamu kuruluşlarının da merkezi durumunda. IFAT Eurasia, çevre teknolojileri konusunda açılan ihtisas fuarlarından oluşan IFAT ailesine yeni katılıyor."

 

Gerritzen, “Türkiye, sektör bileşenlerinin çok az bilgi sahibi olduğu uluslararası marketlerden oluşan geniş bir ekonomik coğrafyanın tam merkezinde. Türkiye’nin merkezi olan Ankara, tüm Yakın Doğu bölgesinden gelen yetkililer için ulaşım kolaylığı sağlayacak" dedi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştirak şirketi olan İSTAÇ AŞ'de tüm katılımcıları fuara davet ediyor.

 

IFAT Eurasia hakkında

 

Messe München International, çevre teknolojileri sektöründeki ağını IFAT Eurasia fuarı ile genişletiyor. İlk IFAT Eurasia Fuarı 16-18 Nisan 2015 tarihleri arasında Congresium Ankara, ATO Uluslararası Fuar ve Sergi Sarayında açılacak.12 bin metrekare kapalı alanda açılması planlanan IFAT Eurasia 2015 Fuarı’nın 200’ün üzerinde katılımcı ve 7 binin üzerinde ziyaretçiye evsahipliği yapması bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner118