banner115

İDO'dan 23 miniğe 23 Nisan sürprizi

İDO'dan 23 miniğe 23 Nisan sürprizi

İDO resmi internet sitesi üzerinden bir kampanya daha başlattı. Başlatılan kampanya için sitede şu ifadelere yer verildi; "Çocuğunuzun fotoğrafını #denizveçocuk etiketiyle Instagram' da paylaşın, VİALAND'a 2 kişilik giriş bileti kazanın."

 

Paylaşılan fotoğraflar arasından jüri tarafından en beğenilen 23 fotoğrafın sahibi ücretsiz VİALAND biletini almaya hak kazanacak. 

 

Kampanya katılım koşulları

 

1.   Deniz ve Çocuk yarışmamız İDO Instagram resmi sayfası üzerinden 14-20 Nisan 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

 

2. Instagram’da #denizveçocuk etiketi ile çektikleri fotoğraflarını paylaşan kullanıcılar arasından Jüri tarafından seçilen 23 çocuk ve 23 ebeveyn Vialand’de 1 gün boyunca sınırsız eğlence bileti kazanacaktır. 

 

3. Yarımaya katılacak kullanıcıların İDO https://instagram.com/ido sayfasını takip etmeleri gerekmektedir.

 

4. Instagram’da profili gizli olan yarışmacıların katılımı geçersiz sayılacaktır.

 

5. Yarışmaya katılabilmek için, tüm kullanıcılar, Instagram hüküm& koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktadır.

 

6. 1 katılımcı, 1’den fazla yorum ve fotoğraf ile katılım sağlayabilir. 1 katılımcı ancak 1 kez ödül kazanabilir.

 

7. Yarışmaların sonuçları 21 Nisan 2015 tarihinde saat 18:00’de açıklanacaktır. Kazananlar açıklandığında kazanan katılımcıların İDO Instagram hesabına mesaj atarak iletişim bilgilerini iletmesi gerekmektedir.

 

8. Jüri üyeleri İDO ve sosyal medya ajansı ekip üyelerinden oluşmaktadır.

 

9. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

 

10. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.

 

11. Kampanya neticesinde belirlenecek talihliler, isimlerinin İDO Instagram ve Facebook sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

 

12. Talihlilerin kazanmış olduğu ödül, ilettikleri adreslere en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından İDO sorumlu değildir.

 

13. Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner118