banner98

Belinizdeki Kemer Şarj Aleti Olacak

Belinizdeki Kemer Şarj Aleti Olacak

Akıllı telefonlar teknolojinin sunduğu en önemli nimet. Ancak yüksek pil taketimleri kullanıcılar için önemli bir problem. Pili bitmesin telefonu kapanmasın diye bir çok kişi çantasında şarj aletini gezdiriyor. Bir teknoloji firması bu soruna yeni bir çözüm getirdi.

YEDEK PİL KEMERE GİZLENDİ

Firma tarafından üretilen kemer ve bileklik biçimindeki yedek pil üniteleri kullanıcıları büyük kolaylık sunuyor. Akıllı telefonunuzu bütün gün bir pirizin yanında bırakmak zorunda kalmıyorsunuz. Piliniz biterse kemerinize bağlayıp şarj edebiliyorsunuz. Kemer tokasındaki beş LED ışık, kemerin üzerinde ne kadar şarj olduğunu gösteriyor.

BİLELİK BİÇİMİNDE OLANDA VAR

Yeni ürünle bileğimizdeki bileklik ile telefonu şarj etmenizde artık mümkün. Oldukçada zarifler piyasada örnekleri görülen büyük ekstra batarya ürünlerine benzemiyorlar. Lityum seramik polimer bataryası 1,300 mAh gücünde. Ayrıca Kemer tokasında da ona bağlı ikinci bir 800 mAH'lik batarya ünitesi var. İkisinden gelen toplam 2,100 mAh güç, tam dolu iken akıllı telefonunuzu bir kere şarj etmeye yetiyor. gösteriyor. Kemerin şarjı bittiğinde de microUSB adaptörü ile istediğiniz yerde doldurmanıza imkan veriyor.

 

FİYATI BİRAZ PAHALI

Şarj eden bataryalı kemerin fiyatı 310 lira.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner118