Zabıta alımında bugün son gün!

Zabıta alımında bugün son gün!

Zabıta alımında bugün son gün!
 İstanbul Eyüp Sultan Belediyesi bünyesinde görev yapmak üzere KPSS şartı ile kadrolu 25 Zabıta Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Kariyer İş İlanları isimli siteden duyurulan zabıta memuru alımı ile ilgili haber şöyle: 

Lise Mezunu Kamu Personeli Alımları
İstanbul Eyüp Sultan Belediyesi tarafından yapılan duyuruda KPSS93 puan türünün esas alınacağı alımlarda kadrolu olmak üzere 25 Zabıta memuru alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular için alt sınır ise 65 puan olarak belirlenmiştir. Başvurularda erkek veya bayan kriteri aranmamaktadır.  Bununla birlikte farklı sayıda kadro için farklı mezuniyet türleri aranmaktadır.
Başvuru İçin Aranan Şartlar
İstanbul Eyüp Sultan Belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere toplam 25 kadrolu Zabıta Memur alımı Belediye tarafından gerçekleştirilecektir. Adaylarda genel olarak Türkiye Cumhuriyetinde aranan memur olma şart ve usullerinin yanı sıra farklı şartlarda aranmaktadır. Bu şartlar ise şu şekildedir;
Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olma, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmama şartı aranmaktadır. 2016 yılı KPSS’ ye girmiş olmak ve KPSSP3, KPSS93 puan türünde en az 65 puan almak. Önlisans ve Lisans mezunu olup, yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmaması gerekmektedir
Başvuru Tarihleri
İstanbul Eyüp Sultan Belediyesi kadrolu Zabıta Memur alımı ilanı için başvurular 02 Temmuz 2018 tarihinde mesai başlangıcı ile başlayarak 17 Temmuz 2018 saat 17.00 kadar yapmaları gerekmektedir. Zabıta kadrosu için başvuracak adayların, Belediyenin internet sitesinden alınan ve doldurulan formun çıktısı ile istenilen diğer belgelerle birlikte İstanbul Eyüp Sultan Belediyesinin İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır.
Başvuru şartlarına uyan adaylar arasında istihdam edilecek kadronun 5 katı kadar toplam 125 kişi yapılacak sınava çağırılacaktır.  Son adayın puan eşitliği halinde aynı puana sahip diğer adayda sınava çağrılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 20.07.2018 tarihinde belediyenin internet sitesi üzerinden açıklanacaktır. Sözlü sınav 30-31.07.2018 tarihleri arasında saat 09.00 ve 14.00’da Eyüpsultan Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir.
YORUM EKLE
banner120
SIRADAKİ HABER