banner115

“Yürümeye değil, Koşmaya geldik”

“Yürümeye değil, Koşmaya geldik”

“Yürümeye değil, Koşmaya geldik”

 

 

2018 Ak Parti Aday Adayı Yılmaz Gemici gazetemiz Eflatuna bu yola ‘ülkemiz için neler yapabiliriz?’ düşüncesiyle çıktıklarını ve çalışmalarını anlattı.

“Yürümeye değil, Koşmaya geldik”

Çalışma sahalarının belediyeler olması gerektiğini vurgulayan Gemici:” Halka daha yakın olmak amacıyla bu yolu seçtik. Eyüp Sultan için ne yapabiliriz? Nasıl faydalı oluruz ? amacıyla yürümeye değil koşmaya geldik" şeklinde konuştu.

  “Halkın Sayesinde”

Halkın içinde ve sorunlarına yakın olmak isteyen Gemici:” Bugün Yılmaz Gemici var ise halkın sayesinde olmuştur. Halkımızın her zaman yanındayız. Bunu gerçekleştirebilmek için vatandaşın desteklemesi ve dua etmesi yeterli . Eğer aday gösterilemezsek de kim aday gösterilirse gösterilsin hizmet edeceğimize garanti edebilirim.”  dedi.

  “Bu yola baş koyduk”

Aynı zamanda Bartın hem şehri derneğinde başkan yardımcılığı görevinde bulunan ve uluslararası profesyonel müzisyenler derneği Avrupa Birliği temsilciliğini yürüten Gemici, hedefinin insanlara hizmet etme isteği ve davasına sahip çıkmak olduğunu söyledi. Gemici cümlelerini şu sözlerle sonlandırdı:” Cumhurbaşkanımızın yanındayız ve biz buradayız demek için bu yola baş koyduk. Tüm samimiyetimle geldim. Bizi sevenleri yarı yolda bırakmayız. Aday gösterilirken son noktasına kadar geleceğimizi ifade etmek istiyorum “ HABER :SIDIKA BAYLAN

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER