Yırtıcı: Seçimlerden alnımızın akıyla çıktık!

Yırtıcı: Seçimlerden alnımızın akıyla çıktık!

Yırtıcı: Seçimlerden alnımızın akıyla çıktık!
MHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı Eflatun Medya'ya özel bir açıklama yaparak seçim sonuçlarını değerlendirdi. Başkan Yırtıcı şunları kaydetti: 


"Partimize iftira ve kumpasların yoğun olduğu bir seçim süreci sonunda yapılan 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinden alnımızın akıyla çıkmayı başarmış bulunmaktayız. 
Özellikle kamuoyu araştırma şirketi adı altında kamuoyu oluşturmaya çalışan anket şirketleri ve onlara paralel olarak partimize yönelen iftira ve saldırı okları aziz milletimizin sinesinden geri dönmüş, Cumhur İttifakı seçimlerden mutlak üstünlükle galip çıkmış ve Partimiz de oylarını artırmıştır.
Türkiye yeni bir yola girmiş ve Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin inşaası başlamıştır. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi olarak ülkemizin gelişmesi ve kalkınması konusunda bu yeni dönemde üstümüze düşen görevin bilincindeyiz ve elimizi taşın altına koymaya hazırız.
Başta Eyüpsultanlı kıymetli vatandaşlarımız olmak üzere tüm milletimize teşekkür ediyor, yeni dönemin ülkemiz için hayırlar getirmesini diliyor, birlik beraberlik ve güçlü bir Türkiye temenni ediyorum.
NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
MHP Eyüpsultan İlçe Başkan Aydın Yırtıcı"
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER