Yeni Başkandan Öğrencilere Eğitim Desteği

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken eğitime eski düzeni devam ettiriyor, bugün, saat 11.00 de Alibeyköy Anadolu Lisesinde stardını verdi.

Yeni Başkandan  Öğrencilere Eğitim Desteği

Lise son sınıf öğrencilerine eğitime destek payı dağıtımları başladı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken eğitime eski düzeni devam ettiriyor, bugün, saat 11.00 de Alibeyköy Anadolu Lisesinde stardını verdi.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, ilçedeki tüm lise son sınıf öğrencilerinin 250 TL. Eğitimde destek payı dağıtıyor. Kampanya 16 Mayıs Perşembe günü saat 11.00 de Alibeyköy Anadolu Lisesinden başladı. Aynı gün saat 13.00 arası Alibeyköy kız imam hatip lisesinde eğitime destek ödemeleri yapıldı.

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken her iki okuluda ziyaret ederek öğrencilere eğitime destek paylarını kendisi dağıttı.

Öğrencilerle sohbet eden ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Deniz Köken konuşmasında, ‘’ Her zaman söylediğim gibi eğitim bizim için her şeyden daha öncelikli… Gençlerimizin en güzel şekilde eğitim alabilmeleri, ilçemizin başarı grafiğini yükseltebilmek için projeler hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz. Eğitime destek payı dağıtımı uzun zamandır belediyemizin gençlere bir armağanı, onların bir eksikliklerini tamamlar, üniversiteye hazırlıkta olur kanaatindeyim.

Gençlerin her zaman yanındayım. Eğitime olduğu kadar, spora, güzel sanatlara da önem vermeleri en az bir dalda profesyonel olmaları için gereken tüm imkânları onlara sunacağız dedi.

Eyüpsultan belediyesinin eğitime destek payı dağıtımları, 27 mayıs günü saat 12.00 pazartesi gününe kadar devam edeceğinin, 25 mayıs cumartesi günü saat 12.00 de ise Eyüpsultan kültür merkezinde ( EKSM) Eyüpsultan’da oturup ilçe dışında eğitim gören lise son sınıf öğrencilerine eğitime destek payları dağıtılacağını söyleyen belediye başkanı ,Eyüpsultan belediyesi bu sene ilçede 4.203 lise son sınıf öğrencisine toplam 1.075 tl. eğitime destek payı vereceğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER