banner98

Ümit Özdağ: 24 Haziran'da AKP muhalefet partisi olacak!

Ümit Özdağ: 24 Haziran'da AKP muhalefet partisi olacak!

Ümit Özdağ: 24 Haziran'da AKP muhalefet partisi olacak!
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Ümit Özdağ, partisinin Eyüpsultan İlçe Başkanlığı'nın verdiği iftar programında bir konuşma yaparak Ak Parti'nin seçimi kaybedeceğini söyledi. Özdağ. " 24 Haziran'da AKP muhalefet partisi olacak" dedi.

İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı bir iftar programı düzenledi. İftar programına İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ, 2. Bölge Milletvekili adayı Özcan Pehlivanoğlu, CHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Sinan Akçiçek,muhtarlar, STK temsilcileri  ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

İftar Programında ilk konuşmayı bir başka toplantısı olduğu için salondan erken ayrılan Özcan Pehlivanoğlu yaptı. Pehlivanoğlu TBMM'ne yıllardan sonra bir Eyüplü'nün gitme ihtimali olduğunu belirterek, katılımcılardan oy istedi. 
İftarın açılmasından sonra Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağ mikrafona geldi. Özdağ konuşmasındra şunları kaydetti: " 24 Haziran'da AKP çoğunluğunu yitirecek ve muhalefet partisi olacak. Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilemeyecek. 2. turda Meral Akşener ile yarışa girmek zorunda kalacak. 24 Haziran gecesi Recep Tayyip Erdoğan'ın bavullarını hazırlama gecesi olacak." dedi. Özdağ konuşmasında OHAL'i kaldırıp tarihin çöplüğüne gömeceğiz diye devam ederken önemli bir açıklamada da bulundu. Özdağ referandumda hayır oylarının yüzde 51,7 olduğunu söyleyerek, " YSK'yı çaldılar. Bu seçimde YSK'yı daha sıkı koruyacağız, bir oy bile çaldırmayacağız" dedi. 
Ümit Özdağ'ın ardından kısa bir konuşma yapan İyi Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Olcay Uçar'da "Genel Başkanımız Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı yapmak için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

İftar Programının ardından İyi Partililer Başta Ümit Özdağ ve İlçe Başkanı Olcay Uçar olmak üzere Eyüpsultan Meydanı'na kadar "Cumhurbaşkanı Meral Akşener" sloğanlarıyla bir yürüyüş yaptılar. Ümit Özdağ ve beraberindekiler burada CHP seçim çadırında CHP İlçe Başkanı Sinan Akçiçek ile görüştüler. Özdağ Saadet Partisi çadırına da giderek çadırda bulunan görevlilere de başarılar dilediler. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER