TAPU SORUNUNA EMEL BİLENOĞLU ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Yıllardır Eyüpsultan da kangıran olan tabu sorununa Emel Bilenoğlu ndan çözüm sözü! Eyüpsultan Mahalleri Kültür ve Dayanişma Derneğinin Karadolap Mahallesi Çatalkara Sokak’ta düzellediği sokak toplantısına katılan Emel Bilenoğlu toplanan hak sahiblerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

TAPU SORUNUNA EMEL BİLENOĞLU ÇÖZÜM ÜRETİYOR

TAPU SORUNUNA EMEL BİLENOĞLU ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Yıllardır Eyüpsultan da kangıran olan tabu sorununa Emel Bilenoğlu ndan çözüm sözü! Eyüpsultan Mahalleri Kültür ve Dayanişma Derneğinin Karadolap Mahallesi Çatalkara Sokak’ta düzellediği sokak toplantısına katılan Emel Bilenoğlu toplanan hak sahiblerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi. Emel Bilenoğlu hak sahiblerine “ Yıllardır ikamet ettiğiniz yerlerin tapu çözeceğiz “dedi “

Kalabalık hak sahiblerine seslenen Bilenoğlu ;

–Bu sokakların bu evlerin yabancısı değilim. Ben böyle sokaklarda böyle evlerde büyüdüm bunun içindir ki sizlerin yaşadıklarınızı, değerlerinizi, samimiyetinizi, mahallenin sıcaklığı yakınen biliyorum ve sizleri çok iyi anlıyorum.Ayrıca bir kadın ve bir anne olarak bir yuvanın ,bir evladin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Çocuklarınızın ve yuvanızın geleceğinin aydınlık olması için bugün buradayım.Bu sorunları burda yerinde siz hak sahiplerinin haklarının gözeterek kalıcı bir şekilde çözeceğimize söz veriyorum,dedi. Toplantıya katılan Çatalkara Sokak sakinlerinden Saniye Dok ailesiyle birlikte 50 seneden fazladır aynı yerde oturduğunu , evlerinin onların için tüm hayatlarını ifade ettiğini i köklerinin burda saldığını, çocuklarını burda büyüttüklerini ,torunlarını ilk burda kucağına aldığını belirterek Emel Bilenoğlu’nun “ birlikte çözeceğiz “ sözüne inandığını belirtti.


Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 01:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER