SENA S. KOÇ EYÜPSULTAN İLÇE AK PARTİ ADAY ADAYI

Sena S. Koç, Ak Parti'den Eyüpsultan Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı. Koç, 10 yıldır Ak Parti Kadın Kolları'nda aktif olarak görev aldığını belirterek, Belediye Başkanlığında Eyüp ilçesi halkına hizmet edebilmek ve toplumun sesi olmak istediğini kaydetti.

SENA S. KOÇ EYÜPSULTAN İLÇE  AK PARTİ ADAY ADAYI"EYÜPSULTAN HALKINA HİZMET EDECEĞİM"

  Sena S. Koç, Ak Parti'den Eyüpsultan Belediye Başkanı Aday Adayı olduğunu açıkladı. Koç, 10 yıldır Ak Parti Kadın Kolları'nda aktif olarak görev aldığını belirterek, Belediye Başkanlığında Eyüp ilçesi halkına hizmet edebilmek ve toplumun sesi olmak istediğini kaydettiAk Parti Eyüpsultan Belediye Başkanı Aday Adayı olan Sena S. Koç, halkla iç içe olduğunu ve seçimlerde başarılı sonuç elde edildiği takdirde halktan gelen talepleri memnuniyetle değerlendirerek, amacının topluma iyi hizmet götürmek olduğunu söyledi. Eyüpsultan halkının hiç çekinmeden kolayca kendisine ulaşabildiğini ve taleplerini ilettiğini hatırlatan Koç, şu ifadeleri kullandı:
"Eyüpsultan`ın her sokağını, her mahallesini gezdim. 'Eyüpsultan için daha güzel neler yapabiliriz'i tartışıp, icraata geçmek bizim en önemli konumuz. 'Bundan sonraki süreçte de nerede olmalıyız?' sorusunu gündeme getirip, halka kafa kafaya verip çalışmalar yapmalıyız. Eyüpsultan markasını oluşturmak istiyorum. Her şeyden önemlisi hepimiz bir aradayız ve yaşadığımız yeri geliştirmek hepimizin görevi. Burada hepimiz akrabayız. Gelecek nesillere bu sıcak ilçemizi onlara faydalı bir şekilde bırakabilmeliyiz. Halkla iç içe olan birisinin bu misyonu üstlenip hizmet etmesi en doğru karar olacak. Kapım tüm EyüpSultan halkına her zaman açıktır. Herhangi bir sıkıntıları olduğunda çekinmeden bana ulaşabileceklerini bilmelerini istiyorum. Siyasi, ticari geçmişimin yanı sıra halk bilmeli ki görev yaptığım sürece onların sesi olacağım."


Sena S. Koç kimdir?

1976 yılında Amasya'da dünyaya gelen Sena S. Koç, ilköğretim ve lise eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul'a yerleşip memuriyet hayatına başladı. Koç, İstanbul'da üniversite eğitimine devam ederken 10 yıldır Eyüpsultan Ak Parti Kadın Kolları'nda görev yaptı. Toplumla iç içe, onların sorunlarını dinleyerek yardımcı olmayan çalışan Koç, siyasi hayatına da erken yaşlarda Merhum Eski Başbakan Necmettin Erbakan döneminde başladı. 
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 18:37
YORUM EKLE
banner120
SIRADAKİ HABER