Şehit yakınları ve gazilerimiz akşam yemeğinde buluştu

Şehit yakınları ve gazilerimiz akşam yemeğinde buluştu

Şehit yakınları ve gazilerimiz akşam yemeğinde buluştu
"15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" vesilesiyle Eyüpsultan Kaymakamı Abdullah Dölek tarafından 14 Temmuz 2018 Cumartesi günü, Eyüpsultanlı şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz için bir akşam yemeği programı düzenlendi.


Programa;  Kaymakam Abdullah Dölek, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüpsultan İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yarbay Hikmet Kaya, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Koçyiğit, daire amirleri, STK temsilcileri, Eyüpsultanlı şehit yakınları ve gazilerimiz katıldı.


Program; yemek ikramı ile birlikte Eyüpsultan Kaymakamlığı Gönülden Gönüle Müzik Topluluğu'nun "15 Temmuz Demokrasi Marşı" ve "7 Dilde Çanakkale Türküsü" dinletileriyle başladı.

Daha sonra Kaymakam Abdullah Dölek, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından Eyüp Sultan Camii Müezzini Hasan Tok tarafından Kur'an-ı Kerim tilaveti okundu ve tüm şehitlerimiz için dua yapıldı. Dua sonrasında  Kaymakam Abdullah Dölek, davetlilerin masalarını gezerek şehit yakınları ve gaziler ile yakından ilgilendi. 
Fotoğraflar: Metin Türkmenoğlu
YORUM EKLE
banner120
SIRADAKİ HABER