banner115

Şehit ve Gazi Aileleri Derneği iftar verdi!

Şehit ve Gazi Aileleri Derneği iftar verdi!

Şehit ve Gazi Aileleri Derneği iftar verdi!
Eyüp Şehit ve Gazi Aileleri Sağlık Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Derneği Eyüpsultan'da bir iftar programı düzenleyerek, şehit ve gazi ailelerini ağırladı. 


25 Mayıs 2018 Cuma akşamı yapılan ve oldukça kalabalık olan iftar programı, şehit ve gazilerinimiz için okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başladı. İftarın yapılmasının ardından dua yapıldı ve konuşmalara geçildi. İlk olarak İlçe sağlık Müdürü Muhammed Atak  bir konuşma yaparak Dernek Başkanı Mehmet Fişek ve ekibine teşekkür etti. Ardından İyi Parti Milletvekili adayı Özcan Pehlivanoğlu'da bir konuşma yaptı. Dernek Başkanı Mehmet Fişek'de yaptığı konuşmasında misafirlerine katılımları için teşekkürlerini sundu.


Programa, Eyüpsultan İlçe Sağlık Müdürü Muhammed Atak, Eyüpsultan İlçe Sosyal Hizmetler Vakıf Müdürü İhsan Baydere,  MHP Milletvekili adayı Filiz Gegin, İyi Parti Milletvekili Adayı Özcan Pehlivanoğlu, MHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı ve yönetimi, Alperen Ocakları Başkanı Kürşat Mican, Onbinay Spor Kulübü Başkanı Kemal Aydın, Amasya Sanayici İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Birol Gegin, BBP İlçe Başkanı Yıldırım Polat, İslambey Mahallesi Muhtarı Orhan Adak ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner118