banner115

Oğuzhan Asiltürk Eyüpsultan'a geldi

Oğuzhan Asiltürk Eyüpsultan'a geldi

Oğuzhan Asiltürk Eyüpsultan'a geldi
Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk geçtiğimiz günlerde bir iftar programına katılmak için geldiği Eyüpsultan'da Saadet Partisi seçim çadırına da uğrayarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Dünya Ehli Beyt Vakfı Başkanı Fermani Altun'un verdiği iftara katılmak için Eyüpsultan'a gelen Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk ile Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş Eyüpsultan Meydanı'nda bulunan Saadet Partusu seçim çadırına gelerek çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Konuyla ilgili olarak görüştüğümüz İlçe Başkanı İlker Çiftçi, " Direk iftar programının olduğu Alibeyköy'e geçiyorlardı. Kendilerini davet ettik. Sağolsunlar bizi kırmadılar. Seçim çadırımızı ziyarette bulundular. Biz de çalışmalarımız hakkında kendilerine bilgiler verdik" diye konuştu. 
Bu arada Saadet Partisinin ittifak ortağı olan CHP'nin Eyüpsultan'da tanınmış isimlerinden olan Memet Sevim'de Saadet Partisi çadırında Oğuzhan Asiltürk'e hoşgeldiniz diyerek bir süre görüştü. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner118