Nedir bu hayvanların çektiği?

Nedir bu hayvanların çektiği?

Nedir bu hayvanların çektiği?
Eyüpsultan Belediyesi Veteriner Müdürlüğü , az daha  bir sokak köpeğinin ölümüne sebep oluyordu.


Eyüpsultan Düğmeciler Caddesi Celepoğlu sokakta, bir sokak köpeğine uyuşturucu iğne atan veteriner Müdürlüğü personeli, hayvanın trafikte ezilmesine neden oluyordu.  Sokak köpeği iğnenin etkisiyle yola fırlayınca ezilmekten son anda kurtuldu. İğnenin etkisiyle adeta sarhoş gibi  olan köpek ölümden döndü.


Olayı fotoğraflayarak gazetemize ulaştıran Fatih Taşkale isimli vatandaş, " Eleman uyuşturucu iğneyi sokak köpeğine attı, hayvan şarhoş gibi oldu, arabaların arasına daldı. Biliyoruzki bu iğneler veteriner hekim gözetiminde kullanılır. Gidip sorduk veteriner hekim araçta dediler, gittim araca baktım, yoktu.

Sonra , veteriner hekim dozu ayarlıyor, bize veriyor, biz atıyoruz dediler. Hayvan toplaması yapan ekipte veteriner hekim yoktu.  Yazık günah değil mi bu hayvanlara? Kısırlaştıracağız diyorlar. Bakın fotoğrafını çektim küpeli hayvan. Yani önceden kısırlaştırılmış. Yalan söylüyorlar. Ya önceden kısırlaştırmadılar, küpe takıp saldılar, ya da kısırlaştırılmış hayvanı alıp kimbilir nerelere atacaklar? Belki de öldürecekler." diye konuştu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayla
ayla - 1 yıl Önce

yine is basindalar sorsan is yapip maas aliyorlar yazik cok yazik

banner120
SIRADAKİ HABER