banner115

MUSTAFA TÜYSÜZ MUHTARLARLA BULUŞTU

Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Eyüpsultan Belediye başkan aday adaylarından Mustafa Tüysüz Eyüpsultan ilçesi mahalle muhtarlarını Hangah resturant’ta ağırladı.Geçtiğimiz ay görkemli bir törenle CHP Eyüpsultan ilçe merkezinde CHP Eyüpsultan Belediye başkan aday adaylığını açıklayan deneyimli siyasetci iki ayı aşkındır gerek parti içi gerekse halk buluşmalarına son surat devam ediyor.

MUSTAFA TÜYSÜZ MUHTARLARLA BULUŞTU
 


MUSTAFA TÜYSÜZ MUHTARLARLA BULUŞTU

 

Cumhuriyet Halk partisi (CHP) Eyüpsultan Belediye başkan aday adaylarından Mustafa Tüysüz Eyüpsultan ilçesi mahalle muhtarlarını Hangah resturant’ta ağırladı.Geçtiğimiz ay  görkemli bir törenle CHP Eyüpsultan ilçe merkezinde CHP Eyüpsultan Belediye başkan aday adaylığını açıklayan deneyimli siyasetci iki ayı aşkındır gerek parti içi gerekse halk buluşmalarına son surat devam ediyor.

 

Siyasi çalışmalarına çekirdekten başlayan Mustafa Tüysüz son 25 yıldır Eyüpsultan ilçesinde “Halka hizmet hakka hizmet” dusturuyla çalışmalarını sürdürüyor. Mütediyyen aile yapısıyla dikkat çeken Mustafa Tüysüz  CHP Eyüpsultan Belediye başkan aday adaylığını açıkladığı günden itibaren çok büyük teveccüh ile karşılandı.

Aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarıyla da adından sıkca söz ettiren Mustafa Tüysüz kurucusu olduğu ve  başkanlığını üstlendiği  Eyüp Rizeliler derneğinde bir çok başarılı çalışmalara imza attı.

CHP Eyüpsultan Belediye başkan aday adayı Mustafa Tüysüz bu akşam Eyüpsultan mahalle muhtarlarına verdiği yemekte Muhtarlık  müessesesine verdiği önemi bir kez daha vurguladı.

Mustafa Tüysüz yemek sonrası yaptığı konuşmada şunlara değindi.

“Sizler demokrasinin kilit taşlarısınızın.Toplumsal temsilcilerimizsiniz,halkın sorunları ile bire ,bir ilğilenen halkın ilk çare aradığı yersiniz.Muhtarlarımızın sorunlarını ihtiyac ve eksiklerinin bilincindeyiz.Sizlerin talepleri bizler için hep başımısın üstündedir.Bunu her zaman bilmenizi isterim.Hep birlikte birlik beraberlik içinde Eyüpsultanımıza hakettiği hizmeti getireceğimize inanıyorum.Bu akşam bizleri çok onurlandırdınız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 00:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER