MUSTAFA TÜYSÜZ DUALLARLA YOLA ÇIKTI

MUSTAFA TÜYSÜZ DUALLARLA YOLA ÇIKTI

MUSTAFA TÜYSÜZ DUALLARLA YOLA ÇIKTI
 MUSTAFA TÜYSÜZ DUALLARLA YOLA ÇIKTI

 

Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısıyla CHP Eyüp Sultan’dan Belediye başkan aday adayı olduğunu açıklayan İşadamı Mustafa Tüysüz, CHP Eyüp sultan ilçe merkezine giderek adaya adaylığı başvurusunda bulundu.

Çok görkemli ve tören havasında CHP Eyüp sultan ilçe merkezine hareket eden Mustafa Tüysüz, daha öncesinde ’de Eyüp sultan türbesine uğrayarak dua etti.

CHP Eyüp sultan belediye başkan aday adayı Mustafa Tüysüz yoğun katlımın yaşandığı ilçe merkezinde partiler ve davetlilere neden aday adayı olduğunu açıkladı.

‘AKP zihniyetinden Eyüp Sultan halkını kurtaracağız’. Diye başladığı konuşmasında şunlara değindi,

Sevgili arkadaşlar inanıyorum ki yola çıktığımız bu zaferi kazanacağız biliyorum ki Mustafa Tüysüz arkadaşımız diğer arkadaşlarımızdan biri adaylaştığın da ilk önce kendisi çıkıp alanlarda çalışacaktır.Yine biliyorum ki diğer aday adayı arkadaşlarımız da aynı duygu ve düşünceyle Mustafa Tüysüz Arkadaşımız adaylaşdığın da var güçleri ile çalışmalarını sürdürecektir.
Bizler bura da artık etle tırnak gibi olduk dayanışma ile yolumuza devam edeceğiz ve bu kötü yönetim zihniyeti olan AKP zihniyetinden Eyüp sultan halkını kurtaracağız

Eyüp’e hizmet etmek Hakk’ka hizmettir

.

2019-2024 arasında belediye başkanlığını partimize hediye edeceğiz. Bir tarafta korkunç bir şaşa içinde yaşayanlar, bir tarafta yoksulluk içinde yaşayanlar. Halkın yoksulluğunu bitirmek için yola çıkıyoruz. Bu konuda tarih bizi yazacak. Eyüp ilçemiz müjdelenmiş bir şehirdir. Eyüp’e hizmet etmek Hakk’ka hizmettir. Ben buna talibim. Eyüp Belediye Başkanlığı için aday adaylığımı açıklıyorum. Size Eyüpsultan Belediyesi’ni müjdeliyorum. Eyüpsultan’ın sorunlarını biliyoruz, çözümlerini biliyoruz. Belediye Başkanlığını kazanacağımızdan hiç bir şüphem yoktur. Destek olmanızı istiyorum.

 

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 23:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER