MUSTAFA TÜYSÜZ BU YARIŞTA BENDE VARIM

MUSTAFA TÜYSÜZ BU YARIŞTA BENDE VARIM

MUSTAFA TÜYSÜZ BU  YARIŞTA BENDE  VARIM

 MUSTAFA TÜYSÜZ BU  YARIŞTA BENDE  VARIM

 

Siyasete mensubu  olduğu  partilerde  gençlik  kollarında görev  alarak  başlayan Mustafa Tüysüz,CHP’de Eyüp sultan Belediye  başkan aday, adayı  olduğunu açıkladı.

Bugün Eyüp sultan Hangah Resturantta aralarında  Eflatun medya yönetim  kurulu  başkanı Mustafa Karadağ’nında olduğu  basın  mensuplarıyla  bir araya  gelen Mustafa Tüysüz  ‘Bu yarışta  bende varım’  dedi.

Deneyimli siyasetci,Mustafa Tüysüz Hangah Resturan’ta yerel basın  mesuplarına  verdiği kahvaltıda aday adaylığı ile ilğili çarpıcı  mesajlar  verdi.

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE EDECEĞİZ

 

CHP Aday adayı Mustafa Tüysüz, Eyüp sulatn  ilçesinin diğer ilçelere  göre geri  kaldığını ifade ederek  sözlerini  şöyle sürdürdü, ‘Geri kalmışlığın  nedenleri ile ilğili çalışmalar yapacağız gençlerimiz uyuşturucu ve uyarıcı maddeler kullanıyor ve yoldan geçen insanlardan yolunu keserek harçlık adı altında haraç alınıyor bu uzun zamandır kangren olmuş bir yaradır. Bunların önlemleri için mahalle muhtarları ve ilçe Emniyetle ciddi bir çalışmalar yapacağız.

 Bu gençlerin spora yönlendirilmesi bir meslek sahibi edinilmesinde yol açılması gerekiyor.Elimizden geldiği kadar gençlerimize katkıda bulunmayı istiyorum.

 

EYÜP SULTAN MÜJDELENMİŞ ŞEHİRDİR

 

Eyüp sultan müjdelenmiş bir şehirdir diyerek sözlerini sürdüren Tüysüz ,Peygamberlerimizden ve Eyüp sultan’dan  kıssadan hisse örnekler ile konuşmasına devam eden Tüysüz, benim üç tane liderim vardır.

Bunlar HZ.Muhammed, Fatih sultan Mehmet ve Atatürk olduğunu söylerek  üçününde ileriyi gören insanlar olduğunun altını çizdi.Eyüp ilçesi ile ilgili geçmişten hikayeler anlatarak ve bunlardan ilham alarak yoluna devam edeceğinin sözünü veren Mustafa Tüysüz,İlçe ve il başkanlığımı açıkladıktan sonra ciddi projelerilerinin olduğunu bunları da gerçekleştirmek için uğraşıp emek vereceğini sözlerine ekledi.

 

 Cumhuriyet halk partisi olarak Eyüp Sutanda’ seçimi alacağız nasıl alacağımızında şifrelerini bildiğini söyleyen Tüysüz Eyüp Sultan halkından’da büyük destek gördüğünü ve sivil toplum kuruluşları ile muhtarlardanda destek gördüğünü bu desteklerle tam gaz yola devam edeceğini söyledi.Mustafa Tüysüz kazanmakla alakalı hiç bir endişe duymadığını’da açıkladı.

 

Eyüp Sultan’nın  sorunlarına vakıf mısınız diye sorarsanız diye devam eden Tüysüz 45 yıldır Eyüp Sultan’da yaşadığını Eyüp Sultan halkının nasıl bir sorunları olduğunu Nişanca’da oturup esnafla çayını içen insanlarla iç içe olan ve onların sorunlarını bilen biriyim dedi. 


Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER