Muhtarlardan müdürlere teşekkür!

Muhtarlardan müdürlere teşekkür!

Muhtarlardan müdürlere teşekkür!
Eyüpsultan muhtarları Eyüpsultan Belediyesi'nde görev yapan birim müdürleriyle bir araya geldiler. Eyüp Ensari Konağı'nda yapılan yemekli taplantıya Eyüpsultan Muhtarlar Derneği Başkanı Gürol Birkardeşler'in ve muhtarların ev sahipliği'nde Eyüpsultan Belediyesi'nde görev yapan birim müdürleri katıldılar. 


Oldukça samimi bir havada geçen toplantıda bir konuşma yapan Gürol Birkardeşler, Eyüpsultan'da görev yapan muhtarlar olarak belediyemizde görev yapan müdürlerimizi bir arada görme şansımız olmuyor, ama hemen hepsiyle adeta dirsek temasıyla görev yapıyoruz. Bu organizasyonumuzun çok özel bir sebebi yok. Sadece, hani bir iftarda, düğünde beraber oluyoruz ya, öyle bir toplantı. Zannedersem bu bir ilk oluyor, hepinize teşekkür ederim" dedi. 
Eyüpsultan Belediyesi Strateji ve Geliştirme Müdürü İrfan Çalışan'da bir konuşma yaparak teşekkürlerini sundu. Müdür Çalışan, " Yapılması gereken toplantılardan biriydi. Aslında ev sahipliğini bizim yapmamaız gerekiyordu. " dedi.


Ardından bütün birim müdürleri ile muhtadlar tek tek konuşarak sorunların çözümü ile ilgili görüşlerini bildirerek, muhtarlara teşekkür ettiler. 
Muhtarlar'da toplantıya katılan bütün birim müdürlerine birer teşekkür belgesi sundular. 


YORUM EKLE
banner120
SIRADAKİ HABER