MUHTAR HAKAN DEMİR SİYASİ PARTİLERİN TEMSİLCİLERİNİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU

Akşemsettin Mahallesi Muhtarı Hakan Demir, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde, "Her şey Akşemsettin İçin" sloganıyla Siyasi Partilerin Mahalle Temsilcilerini kahvaltı sofrasında buluşturdu

MUHTAR HAKAN DEMİR SİYASİ PARTİLERİN TEMSİLCİLERİNİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU

MUHTAR HAKAN DEMİR SİYASİ PARTİLERİN TEMSİLCİLERİNİ KAHVALTIDA BULUŞTURDU

Akşemsettin Mahallesi Muhtarı Hakan Demir, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesinde, "Her şey Akşemsettin İçin" sloganıyla Siyasi Partilerin Mahalle Temsilcilerini kahvaltı sofrasında buluşturdu.

Muhtarlık binasında düzenlenen kahvaltıya; AK Parti Mahalle Temsilcisi Çetin Doğan, CHP Mahalle Temsilcisi Hüseyin Demir ve SP Mahalle Temsilcisi Engin Şallı katılırken, MHP Mahalle Temsilcisi Ahmet Yüksel ve İYİ Parti Mahalle Temsilcisi Teoman İçten, mazeret bildirerek katılamadılar.

Kahvaltılı toplantıda, Akşemsettin Mahallesinin bugüne kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden, Eyüpsultan Belediyesi'nden, kamu kurum ve kuruluşlardan aldığı hizmetlerin ve önümüzdeki 5 yıllık planlamada alınması gereken hizmetlerin istişaresi yapıldı.

Yerel yönetimlerin ilk ayağının muhtarlıklar olduğuna vurgunun yapıldığı toplantıda, muhtarlığın, siyasi parti temsilcileri ile hizmet paydalarında iri, diri ve bir olmanın öneminin altı çizildi.

Akşemsettin Mahallesi Muhtarı Hakan Demir, yönetici vasfındaki kişilerin ortak akıl ile doğruyu, hakkaniyeti ve güçlü hizmeti yakalayabileceğini belirterek, "Mahallemiz, ilçemizde nüfus ve seçmen yoğunluğu açısından önem arz eden önemli bir mahalle. Bu nedenle, hep birlikte el ele verirsek, hak ettiğimiz en iyi hizmeti alacağımıza inanıyorum. Ben katılımlarınızdan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Bundan böyle bu tür toplantıları arılıklarla düzenleyerek istişarelerde bulunacağız" dedi.

Siyasi parti temsilcileri de, toplantının önemine vurgu yaparak, kendilerini kahvaltıda ağırlayan muhtar Hakan Demir'e teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER