MEHMET YÜCEPUR SİYASETE DÖNÜYOR

MEHMET YÜCEPUR SİYASETE DÖNÜYOR

MEHMET YÜCEPUR SİYASETE DÖNÜYOR

 MEHMET YÜCEPUR SİYASETE DÖNÜYOR

 

Eyüpsultan siyaset Arenasının  deneyimli  isimlerinden  olan  işadamı ve siyasetci Mehmet  Yücepur  tekrar siyasette dönüyor.

Son  günlerde  sosyal  medya paylaşımları ile  dikkat  çeken tecrübeli siyasetci, AK parti saflarında  aktif  siyasete  döneceğinin sinyalini  veriyor.

Çekirdekten  siyasetin içinde yer  alan  Mehmet  Yücepur 10 yıl önce Saadet partisi saflarına katıldığında Saadet partisi Eyüpsultan’da tarihinin en yüksek oy oranlarına ulaşmıştı.

Eyüp sultan’da çok  büyük  ağırlığı olan isimlerinde  başında  yer  alan Mehmet  Yücepur için AK partiye çok  büyük  değer  katar  yorumları  yapılıyor.

Geçmiş siyasi deneyimleri ve çevresinde  sevilen sayılan  bir  kişiliğe sahip olan Mehmet Yücepur’un toparlayıcı ve kucaklayıcı yapısısı Eyüpsultan için bir şanstır deniliyor.

Ben değil, biz olarak her zaman hareket eden Yücepur, kolektif çalışmaya önem  vermesiyle  biliyor.

Sadece son günlerde değil, sürekli milletin  içinde olan ve  milletin dertleriyle dertlenen Yücepur’un sosyal medya paylaşımlarında  bu çok net gözleniyor.

Hizmet adamı profiline sahip olan Mehmet Yücepur, daha önce olduğu gibi şimdide özelikle mili birlik ve  bütünlüğümüzün çok önemli olduğu şu günlerde “Elini taşın altına” koyacağının altı çiziliyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER