“Mahalleme aşığım ve hizmet etmek istiyorum”

Eyüpsultan Silahtarağa Muhtar Adayı Hüseyin Aksoy Mahallelerine hizmet etmek için muhtar adayı oduğunu açıkladı.

“Mahalleme aşığım ve hizmet etmek istiyorum”

 SİLAHTARAĞA MAHALLESİ MUHTAR ADAYI HÜSEYİN AKSOY:

“Mahalleme aşığım ve hizmet etmek istiyorum”

 

Eyüpsultan Silahtarağa  Muhtar Adayı Hüseyin Aksoy Mahallelerine hizmet etmek için muhtar adayı oduğunu açıkladı.

Eflatun Habere konuşan Hüseyin Aksoy, 55 yıldır oturduğu Mahallesinin kronikleşmiş bir çok sorunu olduğunu dile getirerek,”Ben Mahalleme aşık biriyim elimi  taşın altın koydum ve mahalleme hizmet etmek için Muhtar adayı oldum”dedi.

1965 Sinop Ayancık doğumlu olduğunun ve 1965’ten  bu yana Silahtarağa uğur  sokkata oturduğunu anlatan Aksoy, “Daha önce aktif siyaset ile uğraştım siyasette edindiğim bilği birikim ve tecrübelerimi mahalleme  hizmet etmek için kulanmak istiyorum. Eyüp ve Bayrampaşa belediyesinde 30 yıl çalıştım.Emekliyim, geçmişte aktif siyaset ile uğraştım  özelikle Rahmetli Turgut Özal ile birlikte hareket ettim.Özal’ın 4 eğilimi vardı bizde onun gibi 4 eğilimden yanayız.Yani her kesimi kucaklıyoruz zaten muhtar bağımsız olur partisi olmaz onun için aday oldum.

 

Hüseyin Aksoy mahallerinin sorunlarlarınada  değinerek şunları kaydetti, “Mahallemizde Belli başlı sorun olarak gördüğümüz  fiber internet alt yapısının olmayışı ve çok eski bir mühit olduğu için elektirik hatlarına hala yer altında olmayışını diyebiliriz. Bunun yanı sıra  mahallemiz eski taş ocağı kemiklidere diye bilinen yerdir.Onun içinde sorunları da biraz köklü sorunlar, biz muhtar seçilirsek belediye ile kordinineli şekilde sorunların çözümü için çalışacağız.

Son olarak Mahalleleri  ile ilğilide farkı bir bilğiyi  paylaşan Muhtar adayı Hüseyin Aksoy,”Çok kişi bilmese de Silahtarağa Eyüpsultan’da aktif olarak siyaset yapan bir çok insanın ikamet ettiği bir yerdir, mevcut belediye başkanımız, eski belediye başkanlarından bir kaçı, bazı siyasi partilerin ilçe başkanları, mahallemizde ikamet ediyor, buda bizim mahallemizin  ayrı bir özeliği olarak dikkat çekiyor” dedi.

 

 

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER