İLKER ÇİFTÇİ, EMÜDER'İN KONUĞU OLDU

Eyüp Müteahhitler Derneği (EMÜDER) Saadet Partisi (SP) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı İlker Çiftçi'yi Alibeyköy'de bulunan dernek merkezinde konuk etti.

İLKER ÇİFTÇİ, EMÜDER'İN KONUĞU OLDU
Eyüp Müteahhitler Derneği (EMÜDER) Saadet Partisi (SP) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı İlker Çiftçi'yi Alibeyköy'de bulunan dernek merkezinde konuk etti.
SP Adayı Çiftçi, Müteahitler Derneği yönetimine gösterdikleri ilgiden ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederek, "Eyüpsultan, kırsal kesimiyle, manevi dokusyla, tarihiyle, iklimiyle, sahiliyle, ormanıyla, piknik alanlarıyla ve sanayisiyle çok güzel bir ilçe. Böylesine güzel bir ilçeyi hak ettiği gibi yönetmek için onurlu göreve talip olduk. Bugünki sistemin ve zihniyetin değişmesi lazım. Bunun değişmesi de Milli Görüş belediyeciliğiyle mümkündür. Bu sistemle bir yere varmamız mümkün değildir. Ben AK Parti'den Belediye Başkanı olsam yine başarılı olamam mümkün değil çünkü önemli olan zihniyetin değişmesidir. Zihniyet bozuk olunca başarılı olmak mümkün değildir" dedi.
Üretimin olmadığı bir ülkede başarıdan bahsetmenin mümkün olmayacağını ifade eden SP Belediye Başkan Adayı İlker Çiftçi, "Ülkenin gidişatıyla ilgili bağırıp çağarmaktansa, hamaset yapmaktansa, memleketin haline bir bakmak lazım. Ülkemizde üretim yok, üretim olmayan yerde güzel bir ülke beklememeliyiz. Saadet Partisi'ni ittifakın içinde olmakla suçluyorlar. Saadet Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde Türkiye'nin her yerinde seçime kendi adaylarıyla giren tek partidir. Eğer Saadet Partisi ittifak yapsaydı çok rahat ederdi ve bir makam mevkide olurdu. Belki bir siyah arabam korumam da olurdu. O zaman Saadet Partisi'nin bir çizgisi olmazdı. Bizim Milli Nizam Partisi'nden bugüne bir çizgimiz var. Bu çizgimizden hiç bir zaman makam mevki için çıkmadık.
Biz göreve geldiğimizde, Eyüpsultan'da çarpık yapılaşmaya son vereceğiz. Bir sokakta baktığımızda binalar aynı sülüyette aynı olacaktır. Bizim dönemimizde arsa terklerine haddinden fazla giriş yapmayacağız" dedi.
Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER