banner115

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: En kritik seçime gidiyoruz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: En kritik seçime gidiyoruz!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: En kritik seçime gidiyoruz!
 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bütün bir gününü Eyüpsultan çalışmalarına ayırdı. Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı'nda partililerine hitabeden Bakan Soylu "En kritik seçime gidiyoruz" diyerek çalışmalara hız verilmesini istedi.
 
Öğle saatlerinde Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanlığı'na gelen Bakan Soylu burada ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit ile görüştü. Başkan Koçyiğit'in odasında yapılan görüşmeye Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Ak Parti Eyüpsultan İlçe yöneticileri de katıldılar. 


24 Haziran seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler alan Bakan Soylu ardından toplatı odasında kendisini bekleyen partilileri ile biraraya gelerek bir konuşma yaptı. Bakan Soylu konuşmasında: "Bu gün Eyüpteyiz. Dokunabildiğimiz yere kadar dokunalım. Türkiye'nin uzun zamandır beklediği bir adımı, milletimizin beklentisi çerçevesinde gerçekleştireceğiz. 16 yılda büyük bir değişim gerçekleştiriyoruz. Ak Parti geri adım atmadı, bir çok kazanımlar elde etti. Türkiye ekonomik olarak büyüdü" dedi. Bakan Soylu konuşmasında Türkiye'nin en kritik seçimine gidiyoruz" diyerek, partililerine çok çalışmaları gerektiğini söyledi. 


Kısa bir konuşma yapan Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit de " Sayın Bakanımız'a çok teşekkür ediyoruz. Fetih gününde yaptığımız büyük fetih yürüyüşünde de birlikteydik" diye konuştu. 
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın'da konuşmasında "Sayın Bakanımıza bu bölgenin bir çocuğu olarak hoşgeldiniz diyorum. 24 Haziran'dan sonra çifte bayram yaşayacağız" dedi.


Bakan Soylu, Eyüpsultan Fahri Korutürk Caddesi'nde bulunan  seçim bürosunun açılışında da kısa bir konuşma yaparak vatandaşlara hitabetti. 


Seçim otobüsüyle Eyüpsultan ve Gaziosmanpaşa'da vatandaşları selamlayarak çocuklara oyuncak hediye eden Bakan Soylu terevih namazının ardından Eyüpsultan Camii Meydanı'nda vatandaşlara hitaben bir konuşma daha yaptı.


 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin 10 yılda yapacakları işi kendilerine 3-4 yılda yaptıracağını belirterek, "Oligarşik bürokrasiyi de uluslararası faiz çevrelerini de ancak bu sistemle beraber dize getiririz. Güçlü, özgür, zengin, kudretli bir Türkiye'yi hep beraber oluşturacağız." dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER