GRUP GÖKKUŞAĞI MARKETİ EYÜPSULTANDA

Grup Gökkuşağı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Velibeyoğlu

  Grup Gökkuşağı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent Velibeyoğlu 

Bülent Velibeyoğlu 1980 yıllarında 22 yaşlarında İstanbul`a gelen Velibeyoğlu eniştemin marketinde üç yıl çalıştım daha sonra Topkapıda 5 yıl isportacılık yaptım mahalle arasında ufak bir bakkal dükkanı ile babam annem ve 5 kardeşimle yolculuğumuz başladı. 1994 yıllında ilk marketimizi açtık 2005 te 7 marketimiz oldu.
Grup gökkuşağı aile şirketidir ailemden kızkardeşimle birlikte 6 kardeşiz ailemden aldığımız destek ve güven ve sadekatle şirketimizin emin adımlarla başındayız, kız kardeşim ve eşimin ticari hayatımda çok büyük destekleri ile buralara kadar geldik grup gökkuşağı mütavazi bir aile şirketidir.
Grup gökkkuşağı büyük riskler alarak Eyüpsulta nın en büyük marketi olarak kazasız belasız dualarla açılışı yaptık.
Grup gökkuşağın da yerli sermaye ile sağlıklı büyümeye çalışıyoruz bu zamana kadar 21 şubesi olan grup gökkuşağının etlerimiz helal kesimdir kırmızı eti Tokat Turhal`dan getiriyoruz. etlerimiz kesinlikle yerli üründür ital et satmayız ital et mağazamıza sokmadık kendi ülkemizin milli kaynaklarından yararlanmak için milli kırmızı et satıyoruz. Tavukta entegre büyük firmalarla çalışıyoruz 
Grup gökkuşağı fiyatlarda kaliteden ödün vermeden uygunu arz edecek  manav bölümüzde meyve sebzelerimiz direk tarladan mağaza stantlarımıza gelir üreticiden ürünleri temin edip tüketiciye getirip sunuyoruz.
24 saat açık geniş araç kapatisesi olan otoparkımızla Eyüp halkına en iyi hizmeti vermeye geldik  
 Servis ağlarımızla 5 tane ücretsiz servis araçlarımızla kaliteli, ekonomik , güleryüzlü 50 personelimizle sizlere hizmet vermek için burdayız.
Mağazamızda müşterilerimizin her türlü konforu düşünülerek cafeterya bölümümüzlede hizmete devam
Grup gökkuşağı 07.12.2018 tarihinde saat 12.00 de Eyüpsultan belediye başkanı Remzi Aydın Eyüp sultan müftüsü  Mustafa Mesten il tarım müdürü Fetih İlke bey jandarma komutanı Sadık Tatar  AK PARTİ aday adayı Deniz Köken  özel kalem müdürü İlyas Aktaş   Bitlis millet vekili Vahit Kiler ve Eyüpsultan halkı ve aile ve akrabaları ile açılış yapıldı.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2018, 16:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER