banner115

EYÜPSULTAN’DA DENİZ KÖKEN SEVİNCİ

AK Parti İstanbul Büyükşehir ve ilçe adaylarının tanıtıldığı toplantısında, AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı beklenildiği gibi Binali Yıldırım oldu. İstanbul’da düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin 39 ilçedeki adayını da açıkladı. AK Parti 3 ilçede ise MHP’nin gösterdiği adayı destekleyecek. AK Parti’nin Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için beklenildiği gibi Binali Yıldırım ismini açıkladı

EYÜPSULTAN’DA DENİZ KÖKEN SEVİNCİ
 EYÜPSULTAN’DA DENİZ KÖKEN SEVİNCİ

 

AK Parti İstanbul Büyükşehir ve ilçe adaylarının tanıtıldığı toplantısında, AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı beklenildiği gibi Binali Yıldırım oldu. İstanbul’da düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin 39 ilçedeki adayını da açıkladı. AK Parti 3 ilçede ise MHP’nin gösterdiği adayı destekleyecek.  AK Parti’nin Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken oldu.  Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için beklenildiği gibi Binali Yıldırım ismini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından adı açıklanması ile birlikte Eyüpsultan ilçesinden adaylığı sevinçle karşılanan Deniz Köken için sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarda Deniz Köken ’in aday olmasından dolayı memnuniyetlikler dile getirildi.

Eyüpsultan’da ikamet eden ve Eyüpsultanlı bir ismin Belediye Başkan adayı olması gerek Ak parti cephesinde ,gerekse Eyüpsultan semt sakinlerince olumlu karşılandı.

Sosyal medya hesaplarında görüşlerini dile getiren Eyüpsultan’lılar Deniz Köken ‘in Eyüpsultan’ın çehresini değiştirecek bilgi birikim ve donanıma sahip olduğunu belirtildi..

Bugün Sinan Erdem spor kompleksinde Ak parti aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından’ da “Tecrübeli bir belediyeci olduğu vurgulanarak Deniz Köken ‘in 10 yıllık Eyüpsultan Belediyesi ile Erzurum ve Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ndeki çalışmaları bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından dile getirildi”.

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER