banner115

EYÜPSULTAN CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MUSTAFA TÜYSÜZ KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU!

kadın eştir,arkadaştır,candır,hayattır,annedir; biliyorsunuz ki dinimizde cennet kadınların ayakları altındadır, kadını bu denli yücelten bir inancın sahibiz! bir yola çıktık bu yolda sizlere Eyüp Sultan Hazretlerinin şahitliğinde şu sözü veriyorum : mücadelemiz 25 yıl sonra cumhuriyet halk partisinin tekrar Eyüpsultan ilçe belediye başkanlığını kazanmaktır

EYÜPSULTAN CHP BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MUSTAFA TÜYSÜZ KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU!

 EYÜPSULTAN CHP BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYI MUSTAFA TÜYSÜZ EYÜPLÜ KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU : 

Mustafa Tüysüz kahvaltı konuşmasında kadın konuklara  şöyle seslendi : 
kadın eştir,arkadaştır,candır,hayattır,annedir;  biliyorsunuz ki dinimizde cennet kadınların ayakları altındadır,  kadını bu denli  yücelten bir inancın  sahibiz! 
bir yola  çıktık bu yolda sizlere eyüp sultan hazretlerinin şahitliğinde şu sözü veriyorum :  
mücadelemiz 25 yıl sonra cumhuriyet halk partisinin tekrar eyüpsultan ilçe belediye başkanlığını kazanmaktır ! bu amaçla aday adayı olan tüm arkadaşlarıma başarılar dileyen Tüysüz:
Kadınsız devrim olmaz kadınsız yaşam olmaz ! dedi.

Tüysüz sözlerine şöyle devam etti :
Siz hayat arkadaşımız olan kadınlarla bu çileli yolu birlikte yürüyecek ortak yaşamı birlikte elele vererek dizayn edeceğiz. 
Bir olursak inanırsak biliniz ki kazanacağız mutlaka kazanacağız ! dedi.
SEVGİLİ KADIN YOLDAŞLARIM :
 Ekip arkadaşlarımızla yaklaşık 1,5 aydır sahalardayız insanların yüreğine değiyoruz onlardan destek ve umut alıyoruz.
Bu süre zarfındaki gözlemlerim  ve insanlardan gelen  temenniler  gösteriyor ki Eyüp 25 yıllık ayrılığa son vermek istiyor Eyüp halkı  CHP diyor !
Değerli kadın yoldaşlar,canlar,arkadaşlar :
 Diliyle, diniyle, ırkıyla, mezhebiyle ve daha binbir farklılığıyla bir olacağız bu farklılığımız rengarenk bir gül bahçesine dönüştüreceğiz! 
 Gece gündüz çalışacağız insanları farklılıklarıyla kucaklayacağız artık ayrıştırmaya ötekileştirmeye son!
 Bu vatan bizim bu cennet ülkeyi insanların huzurla yaşadığı bir ülkeye elbirliğiyle kavuşturacağız ! Diyen Tüysüz sözlerine şöyle devam etti : 
Halkın iktidarını el birliğiyle kuracağız, halksız olmaz! El ver Eyüp umutlu yarınlara birlikte temel atalım !  Diye kadınlara seslendi .
Şeffaf bir belediyecilikle halkla içiçe ve halkla beraber olan bir belediyecilik anlayışımız olacak artık halk  edilgen değil etken olacak ! 
Kadınların yoğun katılım gösterdiği kahvaltı buluşmasında birlik ve beraberliğimize  destek verip katıldığınız için soframıza bereket verdiğiniz için tüm ekibim adına teşekkür ederim ayaklarınıza yüreğinize sağlık  diye sözlerini bitirdi.

Haber : Sıdıka Baylan
Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2018, 21:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER