Eyüpspor'dan haber var!

Eyüpspor'dan haber var!

2. Lig Kırmızı Grupta oynayan Eyüpspor, devre arası kamp yaptığı Antalya'da ligin ikinci yarısına hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde 2. Lig Beyaz Grup lideri GümüşhaneSpor ile bir hazırlık maçı yapan Eyüpspor bu müsabakayı 3-0 kazanarak, 2. yarı için ümit verdi.


Antalya kampının çok verimli olduğunu belirten ve gazetemize özel bir demeç veren Eyüpspor Kulübü Başkanı Ali Recep Kızıltepe, kaleci Burak'ın Eyüpspor'dan  ayrıldığını belirterek transfer yapacakları noktaları da açıkladı.
Başkan Kızıltepe şunları kaydetti:
" Biliyorsunuz takım Antalya'da kampta. Güzel bir kamp dönemi geçiriyoruz. İlk hazırlık maçımızı Gümüşhane ile yaptık. 2. Lig Beyaz Grup lideri Gümüşhaneyi 3-0 yendik. Takım gayet iyi, sorunları çözdük. Transfer olayına gelince, çok fazla transfer yapmayacağız. Santrafora bir oyuncu alacağız, bir de kaleci alacağız. Kalecimiz Burak bizden ayrıldı, onun yerine bir kaleci alacağız. Bu şekilde kadromuzu muhafaza ederek yolumuza devam edeceğiz. Kamp döneminde oyuncularımıza çok teklifler geldi ama hiç biri Eyüpspor'dan gitmek istemiyor" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER