Eyüpspor'da imzalar atıldı!

Eyüpspor'da imzalar atıldı!

Eyüpspor'da imzalar atıldı!
Bu sene 100'üncü yaş gününü kutlayacak olan Eyüpspor'da en önemli imza atıldı. Eflatun Haber farkıyla, 2 gün önceden ismini açıkladığımız, Eyüpspor'un yeni Teknik Direktörü Ferruh Özgün bugün imzayı attı. 


Eyüpspor tesislerinde Kulüp Başkanı Ali Recep Kızıltepe, Başkan Yardımcısı Semih Çalkaya ve Genel Sekreter Sebahattin Keskin ile biraraya gelen Ferruh Özgün sözleşmeyi imzalayarak resmen Eyüpspor'un hocası oldu. 
Ferruh Özgün'ün yardımcı hocası Baykal Aydınlı, Kaleci Antrenörü ise Mehmet Çömert oldular. 
İmzaların atılmasının ardından teknik adamlar ile kulüp yöneticileri Eyüpspor tesislerini gezdiler ve ardından yapılacak transferlerle ilgili bir toplantıya girdiler.

İYİ BİR TAKIM OLUŞTURACAĞIZ
Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Ferruh Özgün, Eyüpspordaki hedefleriyle ilgili olarak , " Öncelikle hayırlı olsun. Biliyorsunuz bu sene kulübümüzün 100'üncü yılı. Gerçekten ciddi hedeflerimiz var. Yapacağımız transferlerle iyi bir karma yapıp, iyi bir takım oluşturup üst tarafa oynamak istiyoruz." diye konuştu.

5 VEYA 7 TRANSFER YAPACAĞIZ
Eyüpspor Kulübü Başkanı Ali Recep Kızıltepe'de Eflatun Medya'ya yaptığı açıklamasında, " 100'üncü yıl herşeyden önce camiamıza, seyircimize, bütün Eyüpsultan'a hayırlı uğurlu olsun. Kazasız ve belasız bir sezon geçirmeyi diliyorum. 4 yıldır kulübümüzü gerçek bir kulüp hüviyetine kavuşturmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Kulümüzü 2. Lig'te mücadelesine devam ediyor, bu sene daha üstünü hedefliyoruz. İlk başladığımızda bir tane oyuncumuz vardı, şu anda 20 oyuncu ile sezona giriyoruz. Sözleşmesi bitip bizden ayrılan oyuncular hariç, 20 lisanslı oyuncu ile sezona başlayacağız.

Teknik heyetin raporuna göre bu arkadaşlardan bazıları kiraya verilebilir ancak 5 veya 7 oyuncu ile takviye edip yolumuza başlayacağız. Kulübün imkanlarını Har vurup, harman savurmadan geleceğin Eyüpsporunu, bir üst ligte veya 2 üst ligte, 100 yıl daha yaşayacak bir hale getirmenin gayreti içerisindeyiz. Türk futbolunun ekonomik durumu iyi değil. Bizim çok harcayacak paramız yok, olsada böyle bir mantığımız yok. Hocamıza güveniyoruz, senelerden beri takip ettiğimiz bir kardeşimiz. Hikmet hocamız bizi şampiyon yaptı, Ekrem hocamız, zor imkanlarla mücadele etti, Play off'lara kaldı, takımın ligte başarılı olmasını sağladı. Şimdi Ferruh hocamız geldi. Onların koymuş olduğu taşların üzerine binayı yapacağız ve çatısını çatacağız. Bu arada bu sene 5. senesi olacak, Belediye Başkanımız'a yoğun desteğinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Desteğini esirgemiyor, başkanlığa devam etmemizi istedi, O'nun desteği ile devam ediyoruz. Eyüpspor'u izlemeye devam edin" diye konuştu. YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER