banner98

Eyüp Stadı'nda tadilat başlıyor!

Eyüp Stadı'nda tadilat başlıyor!

Eyüp Stadı'nda tadilat başlıyor!
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan Eyüp Stadı'nda yaptığı incelemeden sonra talimat vererek, "Ne yapılması gerekiyorsa hemen yapılım" dedi.


5 Haziran 2018 Salı günü Eyüp Stadına gelen Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'ı Eyüpspor Kulüp Başkanı Ali Recep Kızıltepe, Başkan Yardımcısı Semih Çalkaya, Genel Sekreter Sebahattin Keskin, Genel Müdür Coşkun Doğrul, Alibeyköyspor Başkanı Muammer Saka ile Başkan Vekili Ali Zengin ile Eyüpspor Stüd Müdürü Mehmet Öztürk karşıladılar. Stad zeminini, tribünleri ve soyunma odalarını inceleyen Genel Müdür Mehmet Baykan konuyla ilgili olarak şunları kaydetti: " Öncelikle Belediye'ye olan tahsisin iptal edilmesi gerekecek. Ne yapılması gerekiyorsa hemen başlayalım. Sayın Bakanımız'ın emriyle buradayız, gereken herşey yapılacak" dedi. 


Eyüpspor Kulübü Başkanı Ali Recep Kızıltepe'de, en başından beri stad olayının takipçisi olan ve yine bugün de stadta bulunan tek medya kuruluşu olan Eflatun Medya'ya özel bir açıklama yaparak, " Biz zaten 6 ay önce ne söylemişsek onu yapıyoruz. Kızıltepe verdiği sözü tutar. Avrupa normlarında bir zemin ve tribünlerle stadımızı yeni sezona yetiştireceğiz" dedi. 


Bu arada stada yapılacak tadilatlar şu başlıkları içerecek: Tribün güçlendirmesi yapılacak, soyunma odaları elden geçecek, Misafir takım tribünü kapalı tribün olacak, Skorbord yenilenecek, zemin yenilenecek, tartan pist değişecek, tribün koltukları değişecek.
Böylelikle Eyüp Stadı adına ve mazisine yakışır bir hale gelecek. 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER