banner115

EMÜDER BAŞKANLIĞINA RAMAZAN KARACA SEÇİLDİ

Eyüp Müteahhitler Derneği (EMÜDER) 3.Olağan Genel Kurulu yoğun katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurul da, EMÜDER Başkanlığına Ramazan Karaca seçildi.

EMÜDER BAŞKANLIĞINA RAMAZAN KARACA SEÇİLDİ
Eyüp Müteahhitler Derneği (EMÜDER) 3.Olağan Genel Kurulu yoğun katılımla gerçekleştirildi. Genel Kurul da, EMÜDER Başkanlığına Ramazan Karaca seçildi.
Alibeyköy Osmanlı Park Sosyal Tesisleri'nde yapılan Genel Kurula, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz köken, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, Eyüpsultan Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Yavuz, Eyüpsultan Belediye Meclis Üyeleri Cengiz Çup ve Mehmet Yücepur, Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Orhan Demirbaş, Eyüpsultan Belediyesi Özel Kalem Müdürü Zati İşbilen, Yeşilay Şube Başkanı Yıldıray Şahin, STK başkanları, muhtarlar ve dernek üyeleri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan Olağan Genel Kurul'un, Divan Başkanlığını İsrafil Aslanoğlu yaparken, Katiplikleri Av. Sabiha Akaydın ve Nafiz Kırmızıkoyun yaptı.
Genel Kurul'da konuşan EMÜDER Başkanı Bayram Esin, birlik beraberlik mesajları vererek, "Görev süremiz içerisinde yönetimde bulunan arkadaşlarımızla birlikte güzel hizmetlere imza attık. Üyelerimizin birlik beraberliği ve dayanışması adına etkinlikler, programlar organize ettik. Sizlerinde destekleri ile örnek çalışmalar gerçekleştirdik. Bugün hizmet bayrağını daha yükseklere taşıyacaklarına inandığım arkadaşlarımıza teslim edeceğiz. Kendilerine başarılar diliyorum" dedi.
EMÜDER Kurucu Başkanı Murat Babayiğit, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit de yaptıkları konuşmalarda, EMÜDER'in birlik beraberlik adına önemli hizmetlere imza attığını belirterek, Genel Kurulun hayırlı olması temennisinde ve yeni seçilecek yönetim kuruluna başarı dileğinde bulundular.
Faaliyet ve Denetleme Raporunu Cemal Şirin, Gelir-Gider Tablosunu Methi Demirbaş ve Tahmini Bütçeyi Ferhat Tiril'in okunmasının ardından raporların müzakeresi yapıldı ve raporlar oy birliğiyle ibra edildi.
Daha sonra, Eyüp Müteahhitler Derneği (EMÜDER) yeni Yönetim ve Denetleme Kurulu seçimi yapıldı. Seçime tek aday olarak giren Ramazan Karaca başkanlığındaki liste oy birliğiyle seçildi.
Seçimin ardından bir teşekkür konuşması yapan Ramazan Karaca, kendilerine gösterilen güvene layık olacaklarını belirterek, "Şahsıma ve arkadaşlarıma gösterdiğiniz teveccühe teşekkür ediyorum. Hep birlikte el ele, gönül birliğiyle derneğimizi daha güzel noktalara taşıyacağız" dedi.
EMÜDER Başkanlığına Ramazan Karaca seçilirken, Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Abdulkerim Sayar, Adnan Karakoç, İrfan Tutacak, Üzeyir Ant, Bayram Akkuş, Kenan Özbey, Emre Aykut, Servet Kınay, Fatih İntaş, Ramazan Kırmızıkoyun, Servet Güzel, İlhan Duva, Ferhat Tiril, Mülük Taş, Lazgin Çiftçi, Şefik Şimşek, Yunus Yağır, Cemal Şirin, Ferhat Özbey, Akın Altıntop, Önder Çekiç ve Fatih Kırmızıkoyun seçildi.
Denetleme Kurulu Üyeliklerine ise, Bayram Esin, Methi Demirbaş, Hayrettin Akdeniz, Necat Deniz, Muzaffer Kabay ve Mecit Aydoğan seçildiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER