EMEL BİLENOĞLU KANAAT ÖNDERLERİ İLE BULUŞTU

Millet İttifakı (CHP) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, CHP Belediye Meclis Üyesi Adayı Mustafa Tüysüz'ün ev sahipliğinde Eyüpsultan'ın kanaat önderleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.

EMEL BİLENOĞLU KANAAT ÖNDERLERİ İLE BULUŞTU
Millet İttifakı (CHP) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, CHP Belediye Meclis Üyesi Adayı Mustafa Tüysüz'ün ev sahipliğinde Eyüpsultan'ın kanaat önderleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi.
Hangah Restoran da düzenlenen ve katılımın yoğun olduğu toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Adayı Mustafa Tüysüz, programa katılanlara teşekkür ederek, "Eyüpsultan İlçemizin çok değerli kanaat önderleri, davetime icabet ettiğinizden dolayı büyük onur ve mutluluk duydum. 31 Mart'da yerel seçimler var. Fikir alış verişinde bulunmak için siz değerli dostlarımızla bir araya gelmek istedik. Burada Eyüpsultanımızı konuşacağız ve Millet İttifakımızın CHP’li Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu sizlere projeleri anlatacak" dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu da, toplantıyı organize eden Mustafa Tüysüz'e teşekkür ederek başladığı konuşmasında, "Bu güzel organizasyonu gerçekleştirerek, bizleri bir araya getiren değerli yol arkadaşım Mustafa Tüysüz’e çok teşekkür ediyorum. Birlikte çok güzel projelere imza atacağız. Eyüpsultan ilçemizi bir aile ortamında yöneteceğiz ve kötü giden kaderini değiştireceğiz.
Biz size, damperli kamyonlarla önünüze yapamayacağımız projeler dökmek yerine, birlikte tespit ettiğimiz Eyüpsultan ilçemizin sorunlarını çözmek için geliyoruz. Laf kalabalığı yaparak sizlerin zihnini bulandırmak istemiyoruz.
Bakın bunlar önünüze yüzlerce proje koyarlar sizleri kandırırlar hiç birini yapmadan sürelerini doldurur giderler.
Mesela hemen karşımızda Tarihi Eyüpsultan Hamamı var, 12 yıldır restorasyonunu bitiremediler. Mimar Sinan hayatta olsaydı, 12 yılda 12 hamamın inşasını tamamlamış olurdu. Bunlar o kadar beceriksiz ki, söyledikleri projeleri yapamadan sürelerini doldurup gidiyorlar. Bunların yaptığı en iyi yaptığı yandaşa rant sağlamak" dedi.
Eyüpsultan'da aile olma zamanının geldiğini belirten Emel Bilenoğlu, "Yapacağımız her şeyin merkezin de insan olacak. Sizlerin isteği doğrultusunda ortak akılla her şeyi birlikte yapacağız. Gençlerimizin elinden alınan sportif alanları tekrar kazandıracağız ve gençlerimizin sosyal yaşam içinde daha aktif rol almalarını sağlayacağız. Kültürel faaliyet gösterecek alanlarımızı yaygınlaştıracağız.
Yönetime geldiğimiz andan itibaren başlayarak ilk bir yıl için de 5 kreşimizi kadınlarımızın hizmetine sunacağız. Çocuklarımızın daha sağlıklı bir ortamda büyümelerini hayata geçireceğiz. 5 Yıl içerisinde ise 21 kreşimiz tamamlanmış olacak. Aynı zamanda tam teşekküllü kadın doğum hastanesini kadınlarımızın hizmetine sunacağız.
Gençlerimizi, kadınlarımızı üretime dahil edeceğiz. 2 bin insanımıza iş ortamı sağlayarak, istihdam edeceğiz" dedi.
İmar sorunun kökten çözeceklerini ifade eden CHP Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Emel Bilenoğlu, "Geçtiğiz günlerde Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu ile birlikte, Mahalleler Birliği'nin 6 maddelik taahhütnamesini imzaladık. Vatandaşlarımızın tapu sorununu birlikte çözerek tapularını vermek önceliğimiz olacak.
İlçemiz de bir SSK Hastanemiz var. Hastanemi eczanemi belli değil. Kent merkezine uzak yerde. Kemerburgaz, Göktürk ve köylerimizde hastalanmak kalp krizi geçirmek neredeyse ölüme eş değer, acil müdahale edecek bir birim hastanemiz yok. Eyüpsultan'a tam teşekküllü bir hastane kazandıracağız ve vatandaşlarımızın 24 saat hizmet alacağı acil müdahale birimleri oluşturacağız. Bize güvenin, çocuklarınızın ve kendinizin geleceği için bize destek verin" dedi.

Toplantıya; İşadamı Şefik Kırmızı Kaya, Eyüpsultan Dernekler Federasyonu Başkanı Oğuzhan Demir, Akşemsettin Dayanışma Derneği Başkanı İnci Salman Güldü, Eyüpsultan eski Belediye Başkan Yardımcısı Şevket Avcı, Anavatan Partisi eski İlçe Başkanları İsmail Altıntaş ve Ömer Faruk Kondakçı ile eski yöneticiler Bülent Varol ve Murat Kılıç, Kars Ardahan Derneği Başkanı Nusret Aydın, DYP eski ilçe Başkanı Rasim Yazıcı, DSP Eyüpsultan eski Belediye Meclis Üyesi Nevzat Çınar, Eyüp Dostları Vakfı Başkanı Osman Bayrak ve yöneticileri, Tüm Karadeniz Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Ethem Bakar, Muhtarlar Derneği Başkanı Gürol Birkardeşler, Mahalle Muhtarları İrfan Önder (Rami Yeni), Remzi Tükenmez (Topçular), Kazım Sarı (Düğmeciler), Orhan Adak (İslambey, Mustafa Orhan Sakarya), Engin Demirbaş (Esentepe), Fidevs Kuş (Alibeyköy Merkez), Mustafa Erbaş (Emniyet Tepe), Haydar Penez (Güzeltepe), Yusuf Gül )Çırçır), Ali Ekber Binici (Karadolap) ve Hakan Demir (Akşemsettin) ile 300'e yakın davetli katıldı.
YORUM EKLE
banner120
SIRADAKİ HABER