banner115

DENİZ KÖKEN, ŞAMPİYON SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

Cumhur İttifakı (AK Parti) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, "Eyüpsultanlı Şampiyonlar Buluşuyor" programında, farklı spor dallarında şampiyon olan Eyüpsultanlı sporcuları ödüllendirdi.

DENİZ KÖKEN, ŞAMPİYON SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

Cumhur İttifakı (AK Parti) Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, "Eyüpsultanlı Şampiyonlar Buluşuyor" programında, farklı spor dallarında şampiyon olan Eyüpsultanlı sporcuları ödüllendirdi.

Eyüpsultan'da sporun daha da gelişmesini teşvik etmek amacıyla düzenlenen ödül programı Eyüpsultan Belediyesi Kültür Merkezi'nde organize edildi ve Yüzme, Boks, Halter, Fitness gibi spor dallarında Avrupa ve Türkiye şampiyonu olan sporcular, Deniz Köken tarafından ödüllendirildi.

Katılımın yoğun olduğu programa, sporcular, aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, her zaman gençlerin ve sporcuların yanında olacağını ifade ederek, "Gençlerimizin mutlaka spora ya da musikiye yönlendirilmesi lazım. Gençlerimizle ilgili sorunların olduğunu biliyorum. Bu sorunları el birliğiyle çözeceğiz. Her gencimizin ve çocuğumuzun mutlaka bir dalda lisans çıkarması lazım. Başka bir iş yapabilir ama mutlaka lise döneminde lisanslı bir spor yapması, yapamıyorsa musiki enstrümanı çalabilmesini arzuluyoruz. Ondan sonra bir meslek sahibi olabilir.

Ülkemizi dışarıda da temsil eden Eyüp lisesinden, Eyüp'teki okullardan mezun olmuş gençlerin Türkiye ve dünyada adlarını duyurmasını canı gönülden istiyorum. Bununla ilgili çok ciddi çalışmalar yapacağız" dedi.

AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken konuşmasının ardından, Eyüpsultanlı şampiyonlar,

Ödüller Sahiplerini Buldu;

Programda Eyüpsultan'ın şampiyon atletleri Tuğçe Özkan, Meryem Kemeç, Zeynep Sunay Yıldız, Fadime Ayazma, Elif Fatma Buran'a, şampiyon boksörleri Ümit Tepeli, Mehmet Ali Aktürk, Mehmet Gül, Merve Nur Kemeç'e, sadece Eyüpsultan'ın değil Türkiye'nin de gururu olan 7 Avrupa Şampiyonluğu ve bir Dünya Şampiyonluğu bulunan milli kareteci Uğur Aktaş'a, yine karate sporunda şampiyonluklar kazanan Mehmet Usda, Serap Özçelik Arapoğlu, Fatih Kahan Akgün'e, taekwondocu Onur Meşe'ye, şampiyon engelli yüzücüler Hatice Nane ve Gündem İntepe'ye, Engelliler Türkiye Halter Şampiyonu Emre Kocaman'a ve Eyüpsultan'ın 6 yaşındaki en genç şampiyonu olan 2018 Türkiye Spor Motor ve 2018 Türkiye Motokros Şampiyonu Efe Okur'a hediye saat verildi. Program sonunda Deniz Köken ödül alan şampiyon sporcularla özçekim yaptı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 08:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER