DENİZ KÖKEN ÇALIŞMALARINI DOLUDİZGİN SÜRDÜRÜYOR

DENİZ KÖKEN ÇALIŞMALARINI DOLUDİZGİN SÜRDÜRÜYOR

DENİZ KÖKEN ÇALIŞMALARINI DOLUDİZGİN SÜRDÜRÜYOR

 DENİZ KÖKEN ÇALIŞMALARINI DOLUDİZGİN SÜRDÜRÜYOR

 

Eyüpsultan Cumhur ittifakı Belediye başkan adayı Deniz Köken, Eyüpsultan Cumhur ittifakı Belediye başkan adayı olduğunun açıklandığı 29 Aralık 2018 Cumartesi’den bu yana  yaptığı çalışmalarla hızınına yetişilmiyor.

 

Deniz Köken son 15 günde  gece gündüz  demeden halk ile buluşuyor, halkın sorun şikayet ve güzel temenilerini alarak yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Mensubu olduğu Eyüpsultan AK parti   ilçe başkanı Adem Koçyiğit ve diğer teşkilat mensuplarıyla birlikte sürekli Eyüpsultanın geleceği için mesai harcayan Köken’in en büyük avantajı ise gerçek Eyüplü olması.Eyüpsultan’ı cadde ,cadde sokak,sokak çok iyi bilen Köken’in son 15 gündür yaptığı saha çalışmalarının geri dönüşümlerinden bu çok iyi olduğu ifade edildi.

Eyüpsutan’ın sorunlarını çok iyi bilen ve mevcut sorunlar içinde projeleri hazır olduğu kaydedilen Deniz Köken’e   partisi Eyüpsultan AK Parti teşkilatıda tam destek veriyor.

 

Eyüpsultan Cumhur ittifakı Belediye başkan adayı Deniz Köken’in sosyal medya hesaplarında günlük yapılan görselli iletilerde yapılan çalışmalara yer veriliyor. Son 15 günde bir çok ziyaret ve saha çalışmasının yer aldığı iletilerde başkan adayı olduğu halde sahada “Belediye başkanı” gibi çalışmaların yapan Deniz Köken için sosyal medya kulanıcılarında yapılan yorum ve beğenilerde ciddi artış gözleniyor. Sosyal medya yorumların’da ise “Deniz Köken’in doludizgin çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekilerek, “Başarıların devam etmesi ve sürdürdüğü bu eforun 31 Mart’tan sonrada devam ettirmesine vurgu yapılıyor”.

Haber :Dursun KILIÇ

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER