banner115

CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİ TANITIM TOPLANTISI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eyüpsultan İlçe Teşkilatının organizasyonunda, Cumhur İttifakı'nın AK Parti listesinden Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

CUMHUR İTTİFAKI MECLİS ÜYELERİ TANITIM TOPLANTISI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eyüpsultan İlçe Teşkilatının organizasyonunda, Cumhur İttifakı'nın AK Parti listesinden Eyüpsultan Belediye Meclis Üyesi Adayları tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
Yeşilpınar Lale Düğün Salonunda düzenlenen programa, MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür, AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit, MHP Eyüpsultan İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı, AK Parti Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken, AK Parti ve MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayları ile vatandaşlar katıldı.
"Beka İçin Milli Karar Cumhur İçin İstikrar" sloganıyla düzenlenen programda konuşan MHP İlçe Başkanı Aydın Yırtıcı, toplantıya katılanlara teşekkür ederek, "Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar diyoruz. Cumhur İttifakının kazanması, Eyüpsultan'ın kazanmasıdır. Hep birlikte el ele vererek, Eyüpsultan için çalışmaya devam diyoruz" dedi.
AK Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Adem Koçyiğit de konuşmasında, programı düzenleyen MHP Eyüpsultan İlçe Teşkilatına teşekkür ederek, "MHP genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli, söz konusu vatan olduğunda her zaman bunun gereğini yapmıştır. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Sayın Bahçeli Cumhur İttifakı'nın sağlam temellerini birlikte attılar. Bizler de Eyüpsultan'da AK Parti ve MHP Teşkilatları olarak, Cumhur İttifakı'nın başarısı için güzel bir birliktelik içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz" dedi.
Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Deniz Köken de yaptığı konuşmada, Cumhur ittifakı'nın ruhuna uygun olarak devam ettiğini belirterek, "1 Nisan itibarıyla Eyüpsultan'ı birlikte yöneteceğimiz Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarımızla bir araya gelmemizi sağlayan MHP İlçe başkanımız ve yönetimine teşekkür ediyorum. Eyüpsultan'da yaşayan her kesim için hazırladığımız projelerimiz var. Bu projelerimizden bir tanesine 'Alparslan Türkeş' ismini vereceğiz" dedi.
MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür da konuşmasında, Cumhur İttifakı'nın Adayı olan Deniz Köken'in MHP'nin de adayı olduğunu ifade ederek, "Eyüpsultan'da Deniz Köken, İstanbul'da Binali Yıldırım bizim de adayımızdır. Tüm teşkilatlarımız, Beka İçin Milli karar, Cumhur İçin İstikrar sloganıyla Cumhur İttifakı'nın başarısı için var gücüyle çalışmaktadır. 31 Mart'tan sonra, ülkemizin geleceği ile ilgili farklı hayalleri ve fikri olanlara meydan vermeyeceğiz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2019, 07:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER