banner115

ÇORUM’LULARDAN DENİZ KÖKEN’E YOĞUN İLGİ

Çorum Laçin Karasoku köyü danayanışma gecesi Eyüpsultan Belediyesi kültür merkezinde yapıldı.

ÇORUM’LULARDAN DENİZ KÖKEN’E  YOĞUN İLGİ

 

Çorum Laçin Karasoku köyü danayanışma gecesi Eyüpsultan Belediyesi kültür merkezinde yapıldı.

Ev sahipliğini  Çorum Laçin Karasoku köyü derneği başkanı Mehmet Genç ve yönetim kurulu üyelerinin yaptığı ve İstanbul’da yaşayan Çorum’luların yoğun ilği gösterdiği dayanışma gecesine Deniz Köken damga vurdu.

Geçtiğimz günlerde AK partiden Eyüpsultan Belediye başkan Adayı olarak açıklanan Deniz Köken’in katıldığı ilk STK proğramı olma özeliği taşıyan gecede Deniz Köken’e Çorumlular tam not verdi.

Eyüpsultan Belediyesi Kültür merkezinde yapılan Dayanışma gecesine çok sayıda davetlinin yanısıra,AK Parti Eyüpsultan ilçe başkanı Adem Koçyiğit, AK partiden Eyüpsultan Belediye başkan Adayı  Deniz Köken, AK Parti Eyüpsultan ilçe başkan vekili Yücel Erence, AK Parti Eyüpsultan ilçe başkan yardımcılarından Yahya Sünetçi,Fırat Diren, AK Parti Eyüpsultan eski ilçe başkanlarından Faik Keşçi, AK Parti Eyüpsultan ilçe yönetim kurulu üyesi Faruk Şahin,CHP Eyüpsultan Belediye başkan aday adaylarından Emel Bilenoğlu,Mustafa Tüysüz,Kızılay Eyüpsultan şübe başkanı Abit Tüfekçi, İstanbul’da faliyet gösteren Çeşitli Çorum Dernekleri’nin  Başkan ve yönetim  kurulu üyeleri katıldı.

 
Çorum’lular tarafından çok yoğun sevgi seliyle karşılanan AK partiden Eyüpsultan Belediye başkan Adayı  Deniz Köken yaptığı kısa selamlama konuşmasında Çorum ve çorumluların önemine değindi. Ve böyle kapsamlı bir gecede davet ettikleri için Çorum’lulara  teşekkür etti ayrıca gelecek yıl içinde, Böyle bir dayanışma gecesinin  daha kapsamlı yapacaklarının sözünü verdi.

Çorum Laçin Karasoku köyü danayanışma gecesi dernek başkanı Mehmet Genç’in AK Parti Eyüp ilçe başkanı Adem Koçyiğit’e  ve Eyüpsultan Belediye başkan Adayı  Deniz Köken plaket taktim töreniyle devam etti.

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 23:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER