ÇETİN ÜNLÜ’DEN ADAYLIK SİNYALİ

ÇETİN ÜNLÜ’DEN ADAYLIK SİNYALİ

ÇETİN ÜNLÜ’DEN ADAYLIK SİNYALİ

 


ÇETİN ÜNLÜ’DEN ADAYLIK SİNYALİ

 

Uzun yıllardır görev aldığı   sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarıyla   adından sıkça söz ettiren Çetin Ünlü, 2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler için kolları sıvadı.

Eyüp Alibeyköy’de doğup büyüyen Çetin Ünlü kısa adı UTSYD olan Uluslararası arası Tır şoförleri dayanışma derneği genel başkanlığını başarıyla sürdürüyor.

2019 Yerel seçimleri için start veren Ünlü sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada bu yarışta bende varım dedi.

Ünlü sosyal medya hesaplarında 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Eyüpsultan belediye başkan aday, adayı olduğunu belirterek şu ifadelere yer verdi.

 

‘Mart 2019 Yılında yapılacak  olan, yerel Yönetimler Belediye Başkanlığı Seçimlerinde Çocukluğumun,  Gençliğimin, Kısacası Hayatımın yaşandığı, Eyüpsultan İlçemize hizmet yolunda Aday Adaylığım ile ilgili çalışmalarımı siz Kıymetli Dostlarım ile Kamuoyu Platformu çerçevesinde çok yakında paylaşacağım.
Rabbim çıkacağım bu yolculukta yolumu ve bahtımı açık etmesi dileğiyle’ dedi.

Konuyla  ilgili Eflatun medya kısa  açıklama  yapan   Çetin Ünlü,  Eyüpsultan  belediye  başkan aday adaylığını doğrulayarak daha  geniş  kitlelere duyurmak için  önümüzdeki  günlerde  bir  basın  toplantısı ile aday adaylığını  kamuoyu ile paylaşacağını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER