banner115

ÇELEBİOĞLU DUR DURAK BİLMİYOR

ÇELEBİOĞLU DUR DURAK BİLMİYOR

ÇELEBİOĞLU DUR DURAK BİLMİYOR

 ÇELEBİOĞLU DUR DURAK BİLMİYOR

 

CHP Eyüpsultan Belediye başkan aday adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu, çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor .

 Kastamonu Konfederasyonu (KASKON) Genel başkanı Çelebioğlu aday adaylığını açıkladığı günden itibaren gerek parti içi, gerekse kanaat önderleri ile buluşmalarına devam ediyor.Hüseyin Selami Çelebioğlu en son Eyüpsultan Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

İşadamı ve sivil toplum kuruluşlarındaki edindiği bilği, birikim ve tecrübesini Eyüpsultan’ın geleceği için harcayacağını her platforumda dile getiren Çelebioğlu Eyüpsultan için bir çok projesi olduğunun altını çiziyor.

Eyüpsultan’da  şu sıralar gerek Ak parti gerekse CHP’nin Belediye başkan adayı kim olacağı konusunda fikir yürütülürken, kulislerde yükselen ortak ses ise ,CHP Eyüpsultan için “Çelebioğlu biçilmiş kaftan” olduğu yorumları yapılıyor.

Eyüpsultan ilçesinin nüfus yapısına bakıldığı  zaman İstanbul genelinde olduğu gibi Eyüpsultan ilçesinde ‘de Kastamonuların ağırlığı var  ve Kastamonulu hemşehrilerilerinde’de Çelebioğluna tam desteği olduğu gözlenmekte.

Hemşehrileri her ortamda Çelebioğluna sahip çıkıp, desteklediklerini beyan ediyorlar.Bilindiği üzere Sivaslılardan sonra nüfus olarak Kastamonulular İstanbulda 2.sırada yer alıyorlar.

Öte yandan demografik yapı dikkate alındığında böyle bir durumun 31 Mart seçimlerinde özelikle CHP’nin İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı üstünde’de etkili olacağına  ve büyük katkılar yapacağına dikkat çekiliyor.

CHP Eyüpsultan belediye başkan aday adayı Hüseyin Selami Çelebioğ’nun sadece hemşehri derneklerindeki görevleri değil,diğer görev aldığı sivil toplum kuruluşlarındaki görevleri,aldığı eğitim,ulusal ve uluslararası iş dünyasındaki başarıları düşünüldüğünde, Belediyeyi yönetebilecek niteliklere sahip olduğu yorumları yapılıyor.

Tüm bunlar bir araya getirildiğinde çıkan sonuş ise 2014 olduğu gibi bu dönemde,AK parti için korkulu bir rüya olduğunu ve Hüseyin Selami Çelebioğlu’nun ipi gögüsleyip CHP’nin bayrağını Eyüpsultan belediyesine dikeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER