Bayrak teslim edildi!

Bayrak teslim edildi!

Bayrak teslim edildi!
Eyüpsultan Türbesi'nden yola çıkan Türk Bayrağı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Eyüpspor kafilesi tarafından Hatay İl Jandarma Komutanlığı'na teslim edildi. 


2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden ve 24 Mart 2018 Cumartesi günü Hatayspor ile deplasmanda mücadele edecek olan Eyüpspor yöneticileri önceki gün Eyüpsultan Türbsesi'ne giderek Afrin'deki ve sınır boyundaki askerlerimiz için dualar etmiş, yanlarındaki Türk Bayrağı'nı da sınır birliklerimize hediye edeceklerini açıklamışlardı. 


Bu sabah erken saatlerde yola çıkan Eyüpspor kafilesi Hatayspor ile yarın yapacakları maç öncesi, Gençlik ve Spor Bakanı  Osman Aşkın Bak ile birlikte  Hatay İl Jandarma Komutanlığına bir moral ziyaretinde bulundu. 


Eyüpsultan Türbesi'nden götürdükleri Türk Bayrağını Bakan Osman Aşkın Bak ile birlikte Kulüp Başkanı Ali Recep Kızıltepe, Hatay İl Jandarma Komutanlığı'nda askerlere teslim ettiler. Bakan Osman Aşkın Bak, burada Eyüpspor Kafilesinde bulunan yöneticiler, sporcular ve teknik heyeti tek tek tebrik etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER