banner115

AYDIN BAŞKAN HİZMETLERİYLE YAD EDİLECEK

AYDIN BAŞKAN HİZMETLERİYLE YAD EDİLECEK

AYDIN BAŞKAN HİZMETLERİYLE YAD EDİLECEK

 AYDIN BAŞKAN HİZMETLERİYLE  YAD EDİLECEK


AK parti Eyüpsultan ilçesinde Belediye başkan adayı belirleme süreci sona erdi.

Geçtiğimiz gün Sinan Erdem spor komleksinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan aday tanıtım toplantısıyla  Ak parti Eyüpsultan belediye başkan Aday adaylardan Deniz Köken Eyüpsultan belediye başkan Adayı olarak açıklandı.

Tüm bu aday belirleme süreci kendi mecrasında olması gereken gibi işlerken son günlerde Eyüpsultan ilçesinde ,fitne ve fesat makanizmaları işletilmeye başlandı.

Bir takım kişiler kendi sosyal medya sayfalarında Ak partili Belediye başkanlığı yapmış Remzi Aydın hakkında kara propağanda yoluyla sözde “Aday” olmadığı için küstüğü ve tepki gösterdiği öne sürüyorlar.

Oysa 5 yıldır Eyüpsultan belediye başkanlığını Ak parti çatısı altında yapan Remzi Aydın’ın  hala AK partili belediye başkanı olarak görevini sürdüğünü bildikleri halde.

Eflatun medya’yı arayan Eyüpsultan sakinleri son günlerdeki yapılan ayrışmaya dikkat çektiler ve Eyüpsultan Ak parti’den Belediye başkan Aday adayı olan 15 isiminde bir birinden değerli olduklarını vurguladılar.

Bu ayırışmanın son derece tehlileki olduğunu belirterek şu değerlendirmede bulundular. “Biz Eyüpsultan Ak parti tabanıyız ve son günlerdeki bu ayırışmadan son derece rahatsızsız .Remzi Aydın’da bizim, Deniz Kökende bizim,biz çok büyük Ak parti ailesiyiz .Eyüpsultanda  Belediye başkan Aday adayı olan 15 değerli isim kendi aralarında çok güzel demokratik ortamda yarıştılar  ve içlerinden biri sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasıyla Belediye başkan adayımız oldu.

Belediyecilik tecrübeleri ,bilği birikimi ile Eyüpsultan ve Anadolu Belediyelerinde başarılı çalışmalar yapmış olan Deniz Köken Ak partimizin Eyüpsultan Belediye başkan adayı olmuştur.Ak partimiz Deniz Köken lehine tercihini ortaya koymuş ve onu Belediye başkan adayımız yapmıştır.

Ama son günlerde bazı Sosyal medya sayfalarında yazılanlar maalesef günü kurtarmaya yönelik kısır çekişmeleri körükleyecek cinstedir oysaki 5 yıla yakındır Eyüpsultan Belediye Başkanlığı yapan Remzi Aydın’da bu mukaddes ilçe için taş üstüne taş koymuş güzel çalışmalara imza atmıştır.

Eyüpsultanlılar Remzi Aydını Hizmetleriyle yad edeceklerdir.Tıpkı daha önceki Ak partili Belediye başkanlarını  hayır ile andıkları gibi”.dediler.

HABER: Dursun KILIÇ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER