banner98

Alibeyköy'de CHP seçim çadırı, tahrip edildi!

Alibeyköy'de CHP seçim çadırı, tahrip edildi!

Alibeyköy'de CHP seçim çadırı, tahrip edildi!
Ramazan Bayramının 2. Günü CHP'nin Alibeyköy'de bulunan seçim çadırı kimliği belirsiz kişiler tarafından tahrip edildi. 


Seçim çadırına gelen, CHP'nin çadır sorumlusu ve Alibeyköy Merkez mahalle sorumlusu Bülent Daşdemir, çadırı yıkılmış bir şekilde görünce Alibeyköy Polis Karakoluna giderek şikayetçi oldu ve İlçe Başkanı Sinan Akçiçek'i de arayarak konuyla ilgili olarak bilgilendirdi. 


Olay yerine gelen Başkan Akçiçek ile yanındaki milletvekili adayları Alibeyköy Polis Karakoluna giderek yetkililerle görüştüler. Polis yetkilileri yaptıkları açıklamada, " Seçimlerin  güvenliğinden sorumlu arkadaşlarımız gerekli çalışmaları yapmaktadır, inceleme bitiğin de detaylı bilgileri vereceğiz. Bu yapılan saldırı bizim açımızdan çok önemli, ortada bir şahibe bırakmadan konunun üzerine giderek aydınlatacağımızdan şüpheniz olmasın" dedi.
Konu ile ilgili CHP Eyüp İlçe Başkanı Sinan Akçiçek, 2. Bölge milletvekili adayları Derya Şentürk, Özgür Düzgün, CHP İstanbul İl başkan Yardımcısı Gürsel Yeter ile birlikte basın açıklaması Yaptılar. Basın toplantısın da Sinan Akçiçek, "Demokrasimize gölge düşürmek isteyen odaklara asla izin vermeyeceğiz, konunun takibindeyiz. Emniyet güçlerimizden bir an önce bu hain saldırıyı gerçekleştirenleri bulup, adalete teslim etmelerini talep ediyoruz" dedi.
Kaynak: haberetkin
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER