banner115

AK PARTİ’DEN MHP’YE ZİYARET

Cumhur itifakı partileri AK Parti ve MHP İl başkanları ve ilçe başkanları bugün bir araya geldiler. Cumhur ittifakını oluşturan iki partinin ilçe başkanları İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Eyüpsultan’da bir araya geldiler. AK Parti Eyüpsultan ilçe başkanı Adem Koçyiğit beraberinde AK Parti Eyüpsultan ilçe başkan vekili Yücel Erence,ile birlikte MHP Eyüpsultan ilçe merkezini ziyaret etti.Çok sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret’te Konuşan Her iki ilçe başkanıda Cumhur ittifakının önemine değindiler

AK PARTİ’DEN MHP’YE ZİYARET

 AK PARTİ’DEN MHP’YE ZİYARET

 

Cumhur itifakı partileri AK Parti ve MHP İl başkanları ve ilçe başkanları bugün bir araya geldiler.

Cumhur ittifakını oluşturan iki partinin ilçe başkanları İstanbul’un  diğer ilçelerinde olduğu gibi Eyüpsultan’da bir araya geldiler.

AK Parti Eyüpsultan ilçe başkanı Adem Koçyiğit beraberinde AK Parti Eyüpsultan ilçe başkan vekili Yücel Erence,ile birlikte MHP Eyüpsultan ilçe merkezini ziyaret etti.Çok sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaret’te Konuşan Her iki ilçe başkanıda Cumhur ittifakının önemine değindiler.

Öte yandan Konuyla ilğili partilerinin sosyal medya sayfasıda açıklama yapan MHP Eyüpsultan ilçe başkanı Aydın Yırtıcı şu ifadeleri kulandı.


“İlçe Başkanımız Sayın Aydın Yırtıcı ve Yönetimimizin hazır bulunduğu toplantıda, Ak Parti Eyüpsultan İlçe Başkanı Sayın Adem Koçyiğit, Ak Parti SKM’den sorumlu İlçe Başkan yardımcısı Sayın Yücel Erence, Ak Parti Teşkilatlardan sorumlu İlçe Başkan yardımcısı Sayın Yahya Sünnetçi İlçe Başkanlığımıza ziyarette bulunarak Cumhur İttifakı ve Yerel Seçimler hususunda istişare de bulundular. 

Ak Parti İlçe Teşkilatına ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyoruz”.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 16:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER